Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

VEAN TATTOO salono dovanų čekis

Naujiena

Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
Įveskite sumą nuo: 20,00 € iki 500,00 €
Pasirinkite sumą:

Lojalumo programos nariams grįžta nuo 1,40 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Galimybė prabrėžti savo unikalumą!

Pažįstate žmogų, kuris svajoja įsiverti auskarą arba papuošti savo kūną unikalaus dizaino tatuiruote? Padovanokite jam tatuiruočių ir auskarų vėrimo salono VEAN TATTOO dovanų čekį, kuris suteiks galimybę atnaujinti įvaizdį ir išpildyti savo svajonę!

Salone teikiamos paslaugos:

  • tatuiruočių darymas – galima atvykti su paruoštu tatuiruotės eskizu, užsisakyti individualų dizainą arba rinktis norimą eskizą iš meistro darbų rinkinio. Prieš darydamas tatuiruotę, meistras kruopščiai dezinfekuoja darbo vietą ir naudoja tik sterilias vienkartines medžiagas, kad tatuiravimo procesas būtų saugus ir komfortiškas;
  • auskarų vėrimas – vėrimui naudojama adata užtikrina didelį tikslumą ir sumažina sužeidimo riziką. Veriami auskarai yra hipoalerginiai, patvarūs, pagaminti iš biologiškai suderinamos medžiagos – titano. Visos auskarų vėrimui reikalingos medžiagos ir priemonės kruopščiai sterilizuojamos, naudojamos tik vienkartinės eksploatacinės medžiagos.

VEAN TATTOO – nuo 2011 m. veikiantis didžiausias tatuiruočių salonų tinklas pasaulyje. Čia dirba tik geriausi meistrai, kurie teikia malonų aptarnavimą, siūlo profesionaliai atliekamas paslaugas, naudoja kokybišką įrangą ir laikosi visų saugumo taisyklių.

Ši dovana – pasirenkamos vertės dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už tatuiruočių ir auskarų vėrimo salone VEAN TATOO teikiamas paslaugas.

Dovanokite pasirinkimo laisvę!

Vieta
Vieta

VEAN TATTOO, Jogailos g. 6, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

VEAN TATTOO, Laisvės al. 23, Kaunas (rodyti žemėlapyje)

VEAN TATTOO, Vilniaus g. 158, Šiauliai (rodyti žemėlapyje)

VEAN TATTOO, Vasario 16-osios g. 26, Panevėžys (rodyti žemėlapyje)

VEAN TATTOO, Tiltų g. 21, Klaipėda (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos teikimo laiką, kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu. Jei paslaugų kaina yra mažesnė nei dovanų čekio vertė, likusi suma negrąžinama. Viršijus dovanų čekio vertę galima priemoka vietoje.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.