Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

„Tik vyrams“ prenumerata

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Žurnalas „Tik Vyrams“ laužo Lietuvoje nusistovėjusius nuobodybės, konservatyvumo, pesimizmo ir abejingumo mus supančiai aplinkai stereotipus. Ir tikriausiai tik tas, kas niekada nebuvo mylimas, nesutiks, kad gyvenimo pagrindas – meilė. Būtent ji ir yra ta ašis, apie kurią sukasi visos žurnalo temos: meilė moteriai, šeimai, uošvei, brangiam benzinui, Seimui, striptizui, alkoholiui, neatrastoms planetoms, pačiam sau ir t. t. Taip, ta išgirtoji meilė turi įvairiausių patalogijų, todėl žurnale netrūksta ironijos ir sveiko cinizmo, linksmos savikritikos. Tikriausiai todėl žurnalas ir yra neabejotinas lyderis savo kategorijoje.

Svarbu! Gavęs dovanų čekį, žmogus turi išsiųsti el. laišką adresu prenumerata@leidiniugrupe.lt nurodydamas: gauto dovanų čekio brūkšninį kodą (18 simbolių), vardą, pavardę, adresą, leidinio pristatymo vietos adresą. Kai ši informacija bus patikrinta, gausite patvirtinimą, kad rezervacija priimta ir datą, kada gausite pirmąjį užsiprenumeruoto leidinio numerį.

 

Žurnalas leidžiamas 4 kartus per metus (vasarį, gegužę, rugpjūtį ir lapkritį). Šiais metais išeis 2 numeriai – rugpjūčio 21 d. ir lapkričio 22 d. 

 

Dovana, kurią vyras tikrai vertins!

Vieta
Vieta

UAB „Leidiniai“, Konstitucijos pr. 23 A korp., Vilnius

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Gavus dovanų čekį, būtina susisiekti su organizatoriais dėl pristatymo. Pristatymo išlaidos į kainą įskaičiuotos. Žurnalas leidžiamas 4 kartus per metus (vasarį, gegužę, rugpjūtį ir lapkritį). Šiais metais išeis 2 numeriai – rugpjūčio 21 d. ir lapkričio 22 d.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.