Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Natūralių smilkalų gamybos pamoka


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ne tik praktiška, tačiau ir gydanti dovana!

Didžioji dauguma smilkalų gaminami iš nenatūralių, žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Laboratoriniai tyrimai patvirtino, jog beveik 95 % rinkoje esančių smilkalų gali ne tik sukelti galvos skausmą, bet ir stipriai pakenkti žmogaus kvėpavimo takams, nervų ir imuninei sistemai ir, galų gale, susargdinti sveiką žmogų.

Lietuvoje iš vaistažolių ir prieskonių gaminti smilkalai buvo smilkomi gydomaisiais tikslais. Dabar smilkomų žolių savybės yra primirštos, žmonės dažniausiai įsigyja tai, ką galima rasti parduotuvėse, smilko dažniausiai norėdami panaikinti blogą kvapą.

„Artoteka“ kviečia atrasti natūralių smilkalų privalumus. Pagaminti iš gamtoje randamų vaistažolių ir prieskonių, šie natūralūs smilkalai nebus kenksmingi žmogaus sveikatai, o jų skleidžiamas kvapas turės gydomąjį poveikį. „Artoteka“ yra plataus spektro menų studija, kurioje reguliariai vyksta daugiau nei 30 įvairių kūrybinių užsiėmimų. Nuolatinis jų dalyvis – čia nuo pat pradžių gyvenantis Katinas Katinauskas, kuris, kai tik nesnaudžia ar neklajoja, smalsiu žvilgsniu tyrinėja aplinką.

Dovanų gavėjas pamokos metu savo rankomis gamins natūralius smilkalus iš vaistažolių ir prieskonių. Taip pat sužinos, kokią medieną kaip pagrindą geriausia naudoti ir koks yra natūralių smilkalų klijų receptas. Kurdamas autentiškus smilkalus dovanos gavėjas galės rinktis net iš 40 vaistažolių ir prieskonių, kuriuos tarpusavyje derinti padės pateikta metodinė medžiaga. Kiekvienas dalyvis pasigamins po 10–12 natūralių smilkalų iš norimų vaistažolių ir prieskonių. Pasibaigus pamokai organizatoriai taip pat išsiųs metodinę medžiagą apie vaistažolių ir prieskonių savybes, poveikį, suderinamumą, ją bus galima ir toliau naudoti kuriant smilkalus namuose.

Atvykusiųjų laukia:

  • 2 val. trukmės pamoka (teorinė ir praktinė dalys);
  • pačių susikurti 10–12 vnt. natūralių smilkalų;
  • metodinė medžiaga tolimesnei smilkalų gamybai;
  • visos reikiamos priemonės.

Dovanokite naudingas ir praktiškas pamokas!

Vieta
Vieta

Menų studija Artoteka, Šeimyniškių g. 23, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Nurodyta pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Apie neatvykimą būtina pranešti el. p. prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu. Registruotis galima ir adresu www.artoteka.lt/registracija/kursai įvedus dovanų čekio brūkšninį kodą.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 3,00 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės