Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi
Tiekėjas Lietuvos raudonasis kryžius

Liūdnas istorijas paverskite šviesiomis

Visa Lietuva
Nuo 12,00
Pasirinkite sumą:
Įveskite sumą nuo: 12,00 € iki 150,00 €
Pasirinkti kiekį
 • 100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui.

 • Ačiū už Jūsų gerumą!

 • 1 minutė
 • Tą pačią dieną
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 2–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)

Stasė iš Šiaulių (83 metai): „Kad tik tokių gerų žmonių pasaulyje būtų daugiau.“

„Visą gyvenimą dirbau socialine darbuotoja ir padėjau vienišiems senukams. Lankiau juos, globojau, nešiau maistą. Tačiau atėjo metas, kai man pačiai prireikė pagalbos. Silpsta sveikata, palaidojau sūnų, o prieš metus ir vyrą. Pragyvenome kartu 62 metus, negaliu dar apie tai kalbėti be ašarų. Dar turiu vieną sūnų, bet jis toli, aplanko retai, jaučiuosi vieniša.

Man padeda ištverti Raudonojo Kryžiaus savanorė Silva, kuri nuolat mane aplanko. Ji yra man kaip sesuo, kaip dukra, esu be galo jai dėkinga. Silvutė atvažiuoja pas mane kiekvieną savaitę, o kartais net po kelis kartus. Jei ko nors reikia, paskambinu ir ji tuoj pat atlekia. Nuveža mane ir į bažnyčią, ir į kapines, ir pas dantistą, ir vaistų nuperka, kai sergu, ir sniegą nukasa... Padeda, kuo tik gali. Kai mirė vyras, pirmiausia paskambinau Silvai. Ji buvo tuo metu Vilniuje, viską metė ir atlėkė man padėti, labai palaikė, guodė, net juodą „bliuskę“ nupirko, padėjo sutvarkyti dokumentus... Jau neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos.

Dabar mano dienos pilkos – televizoriaus nelabai mėgstu, daug nežiūriu, bandau knygas skaityti, bet akys greitai pavargsta. Į lauką išeinu retai, ypač žiemą, kai slidu, laukiu, kol atvažiuos Silvutė, tada kartu pasivaikštome.“

Jau daugiau nei 100 metų Lietuvos Raudonasis Kryžius liūdnoms ir sukrečiančioms tikrų žmonių istorijoms suteikia laimingesnę pabaigą.

Lietuvos Raudonasis Kryžius ne tik rūpinasi seneliais ir vienišais, bet ir moko pirmosios pagalbos, ruošia savanorius ekstremalioms situacijoms ir pagalbai nelaimės atveju, suteikia galimybę likusiems be namų, dėl karo, krizių ar stichinių nelaimių priverstiems pradėti naują gyvenimą nuo nulio. Teikdami teisinę, socialinę, psichologinę ir humanitarinę pagalbą pabėgėliams siekia auginti jų savarankiškumą pasirūpinti savo šeima ir savimi šalyje, tapusia naujaisiais namais.

„Gera dovana“ ir Lietuvos Raudonasis Kryžius suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti keisti kitų žmonių likimus. Prisidėti galite įsigydami šį dovanų čekį – visa suma keliaus į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus fondą.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite galimybę žmonėms visoje Lietuvoje gyventi oriai!

Svarbi informacija

 • Lietuvos Raudonasis Kryžius, pagalba teikiama visoje Lietuvoje.

 • 1 asm.

 • 12 mėn.

Kita informacija

Jūsų vardu paaukota suma cento tikslumu bus pervesta Lietuvos Raudonajam Kryžiui. www.redcross.lt

LIETUVOS RAUDONASIS KRYŽIUS – unikali humanitarinė jėga, kurios širdyje esantys savanoriai kasdien teikia pagalbą tūkstančiams žmonių Lietuvoje.Pagrindinės veiklos sritys: vienišų senjorų priežiūra, pagalba neįgaliems žmonėms ir jų šeimoms, mokymas teikti pirmąją pagalbą, humanitarinė pagalba pažeidžiamiausiems žmonėms Lietuvoje, pagalba pabėgėliams, prieglobsčio prašytojams bei migrantams.