Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Liūdnas istorijas paverskite šviesiomis


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Galite pasirinkti sumą nuo: 12,00 € iki 150,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir pratęsimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Stasė iš Šiaulių (83 metai): „Kad tik tokių gerų žmonių pasaulyje būtų daugiau“

„Visą gyvenimą dirbau socialine darbuotoja ir padėjau vienišiems senukams. Lankiau juos, globojau, nešiau maistą. Tačiau atėjo metas, kai man pačiai reikia pagalbos. Silpsta sveikata, palaidojau sūnų, o prieš metus ir vyrą. Pragyvenome kartu 62 metus, negaliu dar apie tai kalbėti be ašarų. Dar turiu vieną sūnų, bet jis toli, aplanko retai, jaučiuosi vieniša.

Man padeda ištverti Raudonojo Kryžiaus savanorė Silva, kuri nuolat mane aplanko. Ji yra man kaip sesuo, kaip dukra, esu be galo jai dėkinga. Silvutė atvažiuoja pas mane kiekvieną savaitę, o kartais net po kelis kartus. Jei ko nors reikia, paskambinu ir ji tuoj pat atlekia. Nuveža mane ir į bažnyčią, ir į kapines, ir pas dantistą, ir vaistų nuperka, kai sergu, ir sniegą nukasa... Padeda kuo tik gali. Kai mirė vyras, pirmiausia paskambinau Silvai. Ji buvo tuo metu Vilniuje, viską metė ir atlėkė man padėti, labai palaikė, guodė, net juodą „bliuskę“ nupirko, padėjo sutvarkyti dokumentus... Jau neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos.

Dabar mano dienos pilkos – televizoriaus nelabai mėgstu, daug nežiūriu, bandau knygas skaityti, bet akys greitai pavargsta. Į lauką išeinu retai, ypač žiemą, kai slidu, laukiu, kol atvažiuos Silvutė, tada kartu pasivaikštome."

Jau daugiau nei 100 metų Lietuvos Raudonasis Kryžius liūdnoms ir sukrečiančioms tikrų žmonių istorijoms suteikia laimingesnę pabaigą.

Lietuvos Raudonasis Kryžius ne tik rūpinasi seneliais ir vienišais, bet ir moko pirmosios pagalbos, ruošia savanorius ekstremalioms situacijoms ir pagalbai nelaimės atveju, suteikia galimybę likusiems be namų, dėl karo, krizių ar stichinių nelaimių priverstiems pradėti naują gyvenimą nuo nulio. Teikdami teisinę, socialinę, psichologinę ir humanitarinę pagalbą pabėgėliams siekiame auginti jų savarankiškumą pasirūpinti savo šeima ir savimi šalyje, tapusia naujaisiais namais.

Šia gerumo dovana galite padėti keisti likimus. Padovanokite prasmingą dovaną gimtadieniui, krikštynoms, metinėms, vestuvių, ar kita proga.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumuJuk GERA daryti GERA.

Vieta
Vieta

Lietuvos Raudonasis Kryžius, pagalba teikiama visoje Lietuvoje.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jūsų vardu paaukota suma cento tikslumu bus pervesta Lietuvos Raudonajam Kryžiui. www.redcross.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.