Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

BOKŠTO SPA baseino ir pirčių erdvė + CLOUD9

Tik pas mus
BOKŠTO SPA baseino ir pirčių erdvė + CLOUD9

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 val. 20 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Nemokama pakuotė

Vandens, šilumos ir dangiški malonumai, kilstelintys nuo žemės.

Žingsniuoju akmenimis grįsta gatvele link aukšta siena apjuosto kiemo. Nusileidžiu į senuosius rūsius, kur aptinku nuošalų poilsio labirintą. Miesto šurmulys ir skuba lieka už sienų. Čia tvyro šilta tyla. Mintys savaime nurimsta, kūnas atsipalaiduoja. Įtampa ir nuovargis išsisklaido.

Nusimetu drabužius, susirandu sauną ir įsitaisau ant plataus medinio gulto. Pirmieji karščio lašai – ir aš jau stoviu po ledinio vandens pliūpsniu, kuris akimirksniu sugrąžina kūno stangrumą.

Dvidešimt penki metrai baseino suderina raumenų darbą. Tylos kambaryje klausa mėgaujasi čiurlenančio vandens monotonija... Teigiamus kūno pojūčius papildo prieš akis atsiverianti žaluma senųjų bažnyčių fone.

Guliu prie kūno apatinės dalies prigludusioje geldelėje, tarsi supčiausi švytinčiame lopšyje. Jaučiuosi saugiai. Aplinkui tamsu, tik virš manęs švelniai skleidžiasi vakarinio dangaus atspalviai. Užsimerkiu. Girdžiu tyliai pulsuojančios žemės gelmę. Lopšys lengvai siūbuoja nešdamas mano rimstantį kūną, mintis ir jausmus. Vis labiau atsipalaiduoju ir pasitikiu, kol veik ištirpstu erdvėje. Nemiegu, tik lengvai plūduriuoju nurimusios sąmonės būsenoje. Tai mano pradžios laikas. Nežinojau, kad jis visada šalia, tereikia pakilti du colius virš žemės.

Sugrįžtu į miestą lengvu žingsniu – du coliai virš kasdienybės. Sušnabžda pralekiantis vėjas... Ir man tai patinka.

Atvykusiųjų laukia 2 val. apsilankymas BOKŠTO SPA baseino ir pirčių erdvėje bei 20 min. „Cloud9“ terapija.

Baseino ir pirčių erdvėje – vienintelis Vilniaus senamiestyje 25 m ilgio, 4 plaukimo takų baseinas, trys skirtingos pirtys: klasikinė, Himalajų druskos ir turkiška. Greta – tylos kambarys su atpalaiduojančiu vandens čiurlenimu. Po apsilankymo baseino ir pirčių erdvėje galima nurimti poilsio kambaryje, pasimėgauti autorinėmis BOKŠTO SPA arbatomis, pasivaikščioti sensoriniu taku.

„Cloud9“ terapija prilyginama būsenai mamos įsčiose. Fiziologinę kūno padėtį atkartojanti unikali debesies lova, šviesos terapija ir vibraciniai garsai sukuria ypatingą aplinką giliai atsipalaiduoti. Tokiai būsenai sustiprinti pasitelkiamas ir Mg produktas. Po 20 min. pajuntamas visapusis atsipalaidavimas, kuris prilygsta porai valandų gilaus miego.

Dovanokite SPA patirtį aukščiau kasdienybės!

Vieta
Vieta

„Bokšto SPA“, Bokšto g. 6, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

2 val. 20 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

BOKŠTO SPA darbo laikas – I–VII 9–21 val. Baseino ir pirčių erdvėje privaloma maudymosi apranga ir drėgnai aplinkai pritaikytos šlepetės. Užsiregistravus paslaugai tel. ar el. p. ir atvykus į BOKŠTO SPA būtina laikytis baseino ir pirčių erdvės vidaus taisyklių, su kuriomis klientas supažindinamas SPA centre. Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val., kitaip dovanų čekis bus laikomas panaudotu.

Apranga
Apranga

Reikalinga maudymosi apranga, guminės šlepetės.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Prabangios dovanos

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 2 val. 20 min.
Dovana skirta: 1 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 8,40 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Nemokama pakuotė
„Gera Dovana" parduotuvės Pirkimo taisyklės