Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Apžvalginis plaukimas laivu „Liudvikas“

Apžvalginis plaukimas laivu „Liudvikas“

Paslaugos vieta: Birštonas
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 3+ asm.
70,00

Lojalumo programos nariams grįžta 7,00 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ir viskas kaip ant delno!..

Tai išskirtinė ir įdomi kelionė unikalia transporto priemone – mediniu laivu. „Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė“ – organizacija, skatinanti ir puoselėjanti medinių laivų statybos tradiciją bei pasiplaukiojimą jais tradiciją. 2015 m. įkurta flotilė siekia atgaivinti senovės medinių laivų kultūrą ir skleisti laivų restauravimo meną bei perduoti medinių laivų gamybos amatą ateities kartoms. Flotilė turi 4 rankomis gamintus ir pagal senovės laivininkystės technologijas restauruotus laivus, su vienu iš jų – „Liudvikas“ – į kelionę po Nemuno kilpas ir leisis dovanos gavėjai!

„Liudvikas“ – istorinis 1930 m. gamybos laivas, kuriam buvo panaudotas raudonmedis, tikas bei ąžuolas. Laive kuo puikiausiai tilps grupelė iki 8 asmenų – tad ar tai būtų po ilgo nesimatymo susibūrusi šeima, ar draugų būrys, minintis ypatingą progą ar sukaktį, jame patogiai įsitaisys visi! Ir vieniems, ir kitiems tai bus turiningai praleistas laikas, leisiantis ne tik papramogauti, tačiau ir sužinoti tai, ko jie galbūt nežinojo prieš įlipdami į laivą!

Atvykusiųjų laukia 1 val. trukmės apžvalginis plaukimas Nemuno kilpų regioninio parko vingiais.

Dovanos gavėjai galės pasirinkti vieną iš 2 siūlomų maršrutų:

  • Nemuno kilpų regioninio parko gamtai apžvelgti skirtas plaukimas prasideda Nemuno prieplaukoje Birštone. Pirmasis aplankomas objektas – Vytauto kalnas, tuomet plaukiama pro „Atminties taką“, pasiekiamas Verknės upelis ir įplaukiama į jo žiotis. Pasigrožėjus Ožkų pečiumi traukiama atgal. Visos kelionės metu laivo kapitonas pasakoja apie matomus objektus, marštuto ilgis – 8 km.
  • Pažinčiai su Birštonu skirtas plaukimas prasideda ten pat – Nemuno prieplaukoje. Pirmiausia plaukiama į kitą Birštono pusę, laivo kapitonas pasakoja, ką ten praeityje buvo galima išvysti anuomet ir ką šiandien, vėliau plaukiama pro Kunigo šaltinį, visą kelionę galima dairytis ir grožėtis abiem Birštono pakrantėmis, išgirsti pasakojimų apie Birštoną ir jo lankytinas vietas. Paskutinė stotelė – Žvėrinčiaus miškas, iš ten plaukiama atgal. Maršruto ilgis – 7 km.

Dovanokite pluoštą įspūdžių iš Birštono!

Vieta
Vieta

„Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė“, Birutės g. 33, Birštonas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Iki 8 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d. 11–20 val. Grupėje privalo būti bent vienas atsakingas pilnametis asmuo. www.facebook.com/PasRaudonbarzdi

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.