Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vasaros pramogos „Vichy“ vandens parke

2019-07-09

Vasaros pramogos „Vichy“ vandens parke

Birželio pradžioje „Vichy“ vandens parkas šventė jau 13-ąjį gimtadienį ir nors už lango šviečia saulė, o orai leidžia mėgautis Viduržemio jūros kurortų šiluma, vis dėlto parkas kviečia pasinerti į nuotykius ir pramogas baseinuose bei nusileidimų trasose.

Vasaros metu čia vyksta vaikų vasaros stovyklos, galima švęsti gimtadienius, įmonės šventes, bernvakarius / mergvakarius ir t. t.

Beje, įdomus faktas, jog šį parką per metus vidutiniškai aplanko apie 328 tūkst. pramogautojų. Užfiksuota, jog jauniausiam lankytojui buvo vos 4 mėnesiai, o vyriausiajam – 91 metai.

Vasaros stovykla vaikams

Įvairių pramogų jūra ir smagiausių įspūdžių vandenynas! Tokią dienos stovyklos programą, su patyrusių gelbėtojų ir animatorių priežiūra Jūsų vaikų vasaros atostogoms siūlo „Vichy“ vandens parkas Vilniuje. Vaikų stovykloje laukia įvairios atrakcijos: smagios maudynės, elgesio vandenyje pamokos, profesionalių gelbėtojų plaukimo pamokėlės, nusileidimų vandens atrakcionais greičio varžybos, komandiniai žaidimai, šokių pamokos, kūrybinės dirbtuvės, išvyka į kino teatrą „Multikino“ ir „Delfi sporto centrą“ bei daug kitų pramogų!

Vasaros vaikų stovyklos vyksta kiekvieną savaitę, nuo birželio 10 iki rupjūčio 30 d.

Stovyklos kaina

5 dienos

159 eur

1 diena

39 eur

 

Leiskite savo vaikams stovyklos metu pasinerti į povandeninę Odisėją kanojų upėje! Tai tamsaus tunelio su kriokliu tyrinėjimas naudojant nardymo įrangą ir naro prožektorių.

Nėrimo metu vaikui suteikiama galimybė įveikti apie 100 metrų distanciją esant upės srovėms, sūkuriams ir kriokliams, suteikiantiems povandeninei odisėjai tikroviškumo ir ekstremalumo. Tamsaus tunelio tyrinėjimo metu naudojamas naro prožektorius. Povandeninė Odisėja kuo tikroviškiau priartinama prie realių situacijų, veiksmų ir pojučių. Suteikiama galimybė apšviesti tunelyje imituojamą gyvūniją ir augmeniją, paliesti ją ir pajausti, jog po vandeniu esantys daiktai suvokiami kitaip.

Pramogos kaina 10 eur, o visiems įveikusiems užduotį ir išklaususiems kursą, įteikiami pažymėjimai.

Gimtadieniai vandens parke

Gimtadienį vandens parke švęsti gal tiek maži, tiek dideli. Tad jei ieškote kur linksmai praleisti svarbią dieną, rinkitės „Vichy“.

Vaikų gimtadienio metu svečiai ne tik mėgausis visais vandens parko atrakcionais, bet ir bus užimti animatorių, kurie pagal amžių ir pageidaujamą šventės tematiką paruoš daug žaidimų, užduočių ir įvairių siurprizų.

Nuo Jūsų pečių „Vichy“ komanda nuims visą vakarėlio organizavimo naštą ir pasirūpins gimtadienių programa, maistu bei kitomis laisvalaikio pramogomis. Taigi, kol Jūsų mažieji dūks smagioje ir netikėtumų kupinoje gimtadienio šventėje, galėsite atsipalaiduoti pirčių zonose ar kitose suaugusiems skirtose erdvėse.

Vaikų gimtadienio programos kainos:

4-7 vaikai

80 eur

8-12 vaikų

90 eur

13-16 vaikų

100 eur

 

Suaugusiųjų gimtadieniams vandens parkas siūlo Polinezijos puotos programą. Šventė Mažosios Polinezijos saloje – tai puiki proga linksmai švęsti gimtadienį pagal polinezietiškas tradicijas ir ritualus!

Šventės metu Jūsų ir Jūsų svečių laukia susitikimas su polineziečiais, pasipuošimas polinezietiškais drabužiais, tatuiruočių piešimas, polinezietiškų šokių pamoka, linksmi ir įtraukiantys žaidimai. Taip pat – drąsos išbandymas – „Maorių“ klyksmas ir pirties procedūros.

Mergvakaris / bernvakaris „Vichy“ parke

Ieškote idėjos mergvakariui / bernvakariui? Norėtumėte jį praleisti šiltuose kraštuose ar egzotiškoje saloje, tačiau kelionei nepakanka laiko ar lėšų? „Vichy“ vandens parkas kviečia švęsti nuolatinėje vasaros ir pramogų oazėje!

Tai ne tik nusileidimo takeliai, atrakcionai, pirtys, sūkurinės vonios, baseinai ir gaivinantys kokteiliai baruose, bet ir tikras iššūkis jaunajai / jaunajam, kurio metu jie turės įrodyti, kad yra pasirengę pačiam rimčiausiam gyvenimo žingsniui!

Vakarėlyje pramogautojų laukia jaunosios / jaunojo pasitikimas ir pasipuošimas pagal senovės Polinezijos tradicijas, šventės kaltininko pagrobimas ant banglentės, pasiruošimo namų pareigoms patikrinimas: linksmos namų ruošos estafetės, polinezietiškas šokių konkursas, Maorių meilės priesaika, gardžiausio Havajietiško kokteilio gaminimas kartu su žavingais barmenais.

Skaitykite daugiau apie geriausius vandens parkus Lietuvoje.

 „Vichy“ vandens parkas pasirūpins Jūsų vasaros pramogomis!

Atgal