Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Valentino dienos dovanos jam

2022-01-27

Valentino dienos dovanos jam

Vos už kelių savaičių švęsime meilės dieną. Valentino diena Lietuvoje išpopuliarėjo tik nuo 1990 metų. Šią dieną įprasta rodyti dėmesį ir meilę savo antrajai pusei ar simpatijai. Valentino dienos dovanos būna kiek kitokios nei gimtadienio ar Kalėdų proga, nes jomis stengiamasi kuo labiau parodyti savo meilę ir išreikšti artumą.  

Išrinkti vyrui ar vaikinui dovaną gana sudėtinga, nes dažniausiai jie savo norų ir lūkesčių neatskleidžia. Tačiau žinant jo pomėgius tikrai įmanoma atrasti kai ką ypatingo. Tiesa, po praėjusio šventinio periodo, kai visi turėjome daug išlaidų, Valentino dienai dažnai biudžetas gaunasi kiek ribotas. Todėl šiame straipsnyje suskirstėme dovanų idėjas vaikinams ir vyrams pagal kainų kategorijas. Pasirinkite Jums priimtiniausią kainą ir nustebinkite mylimąjį išskirtine dovana.  

Dovanos iki 15 eurų 

Dažnai galvojama, kad geriausios dovanos yra labai brangios, bet iš tiesų savo meilę parodyti galima ir neišleidžiant didelių sumų. Atrinkome populiariausias dovanas iki 15 eurų.  

Jei vaikinui patinka adrenalinas ir nuotykiai, padovanokite jam pasivažinėjimą kartingais. Pavyzdžiui, „Kartlandas“, esantis Vilniuje, įsikūręs po stogu, todėl šia pramoga galima mėgautis bet kokiu oru, o vienu metu gali važiuoti iki 12 kartingų, todėl vaikinas ar vyras galėtų susiorganizuoti pramogą su draugais ar net galite išbandyti dviese. Kiekvienam greičio mėgėjui geriausios emocijos garantuotos. 

Taip pat vyrui, mėgstančiam adrenaliną, galite padovanoti netradicinį laisvalaikio praleidimą - šaudymą šaudykloje. Pavyzdžiui, „Ekskomisarų biuro“ šaudykloje, kur jis galės pasijusti tikru veiksmo filmų herojumi. Jam priklausys šūviai iš pistoleto ir iš šautuvo. Ar gi ne išskirtinė pramoga?  

Jei vaikinas ar vyras mėgsta animacinius filmukus, tokius kaip „Simpsonai“, tikrai maloniai nustebinsite jį padovanojusi skaitmeninį portretą to filmuko stiliumi iš „GetAnimized”. Tai puiki galimybė nusikelti į animacinį pasaulį ir pasijusti pamėgto animacinio filmuko herojumi. Jums tereikės išsirinkti animacinį stilių ir prisegti vaikino ar šeimos nuotrauką. Jums bus sukurtas vienetinis piešinys, o taip pat galima rinktis ne tik piešinį, bet ir rūbus, puodelius, drobę ir t.t. Dovana, kuri tikrai nepaliks abejingų.  

Vaikinas mėgsta filmus? Padovanokite jam bilietus į naujausią filmą! Tai pramoga, kuri pradžiugins praktiškai kiekvieną. Galbūt į filmą nueisite dviese, tai puikus būdas praleisti laiką drauge.  

Norite kažko pikantiškesnio? Padovanokite vyrui ar vaikinui dovanų čekį apsipirkti erotinių prekių parduotuvėje. Garantuojame džiugesio pilnas akis! „Fantazijos.lt“ parduotuvėje itin platus erotinių prekių pasirinkimas, todėl vyras tikrai ras ką išsirinkti ir kuo nustebinti Jus.  

Dovanos iki 30 eurų 

Jei norisi dovanai per daug neišlaidauti, bet ir skirti daugiau nei 15 eurų, siūlome išsirinkti mūsų siūlomas populiariausias dovanas iki 30 eurų.  

Norite romantiškos dovanos? Padovanokite pasiplaukiojimą dviese po naktinį Vilnių. Tai nuostabi galimybė atidėti į šalį darbus ir rūpesčius, blogą nuotaiką ir gėrėtis Verkių regioninio parko peizažu bei neapsakomu naktinio Vilniaus grožiu. Naktinis plaukimas baidarėmis ne tik romantiška, bet ir įspūdinga kelionė. Užtikriname, kad pažinsite kitokį Vilnių.  

Dar viena ne mažiau romantiška dovana – naktis po žvaigždėtu dangumi. Turbūt kiekvienas kada nors yra svajojęs atrasti mažiausias Visatos daleles bei stebėti žvaigždes iš arti. Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus gidas ne tik supažindins su naktinio dangaus objektais, bet ir suteiks galimybę juos pamatyti pro vieną galingiausių Europoje teleskopų. Padovanokite mylimam vyrui šią nuostabią galimybę pažinti Visatos didybę iš arti.  

Galbūt vyras ar vaikinas yra mėgstantis skaniai pavalgyti ar atrasti naujus skonius? Ideali vyriška dovana – alaus pažinimo vakaras. „Gero alaus parduotuvės” ekspertai sukūrė išskirtinę alaus ir maisto derinimo degustaciją, kuri leis patirti vien tik malonius, o dažnai – ir netikėtus įspūdžius. Degustacijos metu supažindinama su 11 skirtingų alaus stilių variacijomis, o prie kiekvienos jų parenkami užkandžiai. Net dvi valandos aludarystės, alaus pažinimo ir užkandžių derinimo skonių.  

 

Smagus laikas su draugų kompanija – puiki dovana, ypač šiais laikais, kai daug dirbame ir vis rečiau susitinkame praleisti laiką drauge. Padovanokite vaikinui ar vyrui vakarą su draugais žaidžiant boulingą. Tai bus ne tik azartiškas vakaras su draugais, bet ir galimybė bent trumpam pakeisti įprastą aplinką.  

Padovanokite savo vyrui adrenalino užtaisą! Pavyzdžiui, šaudymo iš keturių ginklų iššūkį. Tai itin ekstremali pramoga, kurios metu šaudoma tikrais koviniais ginklais. Patyrę šaudymo instruktoriai išmokys šaudymo taisyklių ir ypatybių. Tai galimybė susipažinti su skirtingų ginklų tipais ir išmėginti savo akies taiklumą. Turbūt sunku rasti vyrą, kuris nenorėtų šito išbandyti.  

Dovanos iki 50 eurų 

Toliau pateikiame įspūdingas ir išskirtines Valentino dienos dovanas vyrams iki 50 eurų. Padovanokite savo mylimam vyrui akimirkas, kurios ilgam išliks atmintyje.  

Viena tokių dovanų - skrydis parasparniu. Tokia dovana suteiks ne tik adrenalino, bet ir galimybę pamatyti neregėtus nuostabius vaizdus iš paukščio skrydžio. Skrydžio metu vyras bus supažindintas su parasparnio valdymu, pakils net į 300 metrų aukštį, o visa tai dar bus įamžinta fotografijose.  

Daugelis vyrų būdami vaikais svajojo tapti kareiviais ar bent jau žaidė karą. Paverskite šiuos žaidimus realybe, padovanodama išskirtinę galimybę išbandyti originalų trijų karinių transporto priemonių (Anglijos kariuomenės šarvuotis FV432, Amerikos kariuomenės visureigis Chevrolet (Blazer) M1008, Švedijos kariuomenės sunkvežimis Volvo TGB20) autoparką ir taiklumą šaudant UZI pistoletu-kulkosvaidžiu. Nepakartojama karinė patirtis!  

Vis tik norisi ramesnės dovanos? Siūlome viskio degustaciją. Praleiskite vakarą kartu pažindami viskio tipus, jų subtilybes, istoriją, gamybos procesą bei skonio savybes. Atraskite naujus skonius!  

Na, o jei gėrimų degustacija nevilioja, rinkitės romantišką vakarienę padangėse. Padovanokite mylimam vyrui vakarienę restorane „Paukščių takas“, kuris įsikūręs 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte. Įspūdinga ir tai, kad restoranas sukasi ratu, o pro jo langus Vilniaus miestas ir jo apylinkės matomos net 50 km spinduliu. Ar gi ne įspūdinga patirtis?  

Jei mylimasis nuolat įsisukęs į darbus, tuomet labai reikalinga dovana - kūno ir sielos poilsis. Praleiskite nuostabų laiką kartu besimėgaudami pirties ir masažų malonumais. Tai ne tik puiki proga pabūti dviese, bet ir galimybė atsikratyti įtampos, neigiamų emocijų ir minčių. Atstatykite jėgas ir dvasios pusiausvyrą. 

Norinčioms palepinti mylimus vyrus prabangesnėmis dovanomis, atrinkome įspūdingiausias Valentino dienos dovanas nuo 50 eurų.  

Ar jau teko brangiam vyrui skristi oro balionu? Jei ne – tai nuostabi patirtis, kurią būtina patirti nors kartą gyvenime. Padovanokite nepamirštamą kelionę oro balionu virš pasirinkto miesto. Tokia dovana be abejonių nustebins mylimąjį, o jei dar skrisite abu - nuostabūs išgyvenimai drauge garantuoti. O, kad šiuos patyrimus įamžinti, skrendančiajam bus įteiktas Pirmojo skrydžio diplomas.  

Na, o jei norisi kitokio skrydžio nei oro balionas, rinkitės skrydį lėktuvu. Pavyzdžiui, padovanokite mylimam vyrui įspūdingą skrydį virš 7 km ilgio Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis, o viso skrydžio maršrutas nusidriekia net virš 12 ežerų!  Užtikriname kvapą gniaužiančius vaizdus ir emocijas.  

Jei mėgstate išbandyti naujus skonius, Valentino dienai puikiai tinkanti dovana - įsimintina vakarienė visiškoje tamsoje. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, ragausite įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o Jūs pajusite dar niekad nepatirtus pojūčius.   

Mėgstate gamtą? O kaip Jums tokia dovana - nakvynė medžių viršūnėse? Tai puiki galimybė romantiškai praleisti laiką nuostabios gamtos apsuptyje dviese – stebėti žvaigždėtą dangų, nuo vėjo linksinčias medžių viršūnes ir mėgautis vienas kito buvimu šalia. Jūsų laiko netrukdys jokie pašaliniai, tik gamta ir Jūs dviese.  

Taip pat labai populiari dovana Valentino dienos proga – SPA procedūros. Padovanokite brangiam vyrui visišką atsipalaidavimą ir poilsį besimėgaujant masažais ir maloniais kvapais. Kokybiškas poilsis ir laikas dviese.  

Mėgstate keliauti? Padovanokite vyrui ar vaikinui trumpas atostogas Saremos saloje Estijoje. Pasilepinkite laiku kartu toliau nuo namų. Poilsis nuostabioje saloje, masažų ir pirčių malonumai, gardus maistas, artumas, ar gali būti geriau?  

Atgal