Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

POPULIARIAUSIOS ŽURNALŲ PRENUMERATOS

2021-12-15

POPULIARIAUSIOS ŽURNALŲ PRENUMERATOS

Rami popietė, vartant mėgstamo žurnalo puslapius, – puikus būdas trumpam stabtelėti ir atsikvėpti nuo kasdienių rūpesčių. Nors vis dažniau panyrame į kompiuterius ar mobiliuosius, vertėtų nepamiršti, kokį malonumą mums suteikia spalvingų žurnalų puslapiai ir pats skaitymas.  Iš žurnalų puslapių gauname lyg specialiai mums paruoštos, labai naudingos informacijos. Šiomis dienomis žurnalų galima rasti kuo įvairiausių - nuo pristatančių aktualijas ir naujienas iki mokslinių, tiriamųjų. Žurnalą galima rinktis pagal savo pomėgius ir skonį. 

„Gera Dovana” Jums gali pasiūlyti įvairiausių leidinių prenumeratą. Atrinkome populiariausius žurnalus moterims, vyrams ir vaikams.  

Žurnalų prenumeratos moterims 

Žurnalai moterims Lietuvoje – patys populiariausi, nes jų ne tik nuperkama, bet ir prenumeruojama bene gausiausiai. Moteriškuose žurnaluose pateikiama daug aktualios informacijos apie grožį, madą, sveikatą, santykius, publikuojami garsių žmonių interviu, kelionių įspūdžiai, galima rasti visavertės mitybos patarimų, receptų ir ne tik.  

Moterims mėgstančioms lengvus skaitinius, patarimus ir įvairius konkursus, puikus pasirinkimas - „Moters savaitgalis + TV”  arba „Moters savaitė“ prenumerata.  Šiuose žurnaluose daug gyvenimiškų patarimų, pasakojami paprastų žmonių išgyvenimai, kalbinami įžymūs žmonės. Juose taip pat yra įvairiausių receptų, patarimų namų ruošos bei sodo darbų klausimais.  

Šiuolaikinei, stilingai, turinčiai savitą skonį moteriai puikiai tiks žurnalo „Moteris“ – prenumerata. Tai vienas populiariausių mėnesinių žurnalų Lietuvoje. Žurnale „Moteris“ – išskirtinės asmenybės, grožio ir mados tendencijos, kultūriniai įvykiai, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis. Mada ir stiliumi besidominčią moterį be abejonės pradžiugintų itin šiuo metu populiaraus „L‘Officiel Lithuania“ žurnalo prenumerata. Šiame žurnale tik įdomūs ir stilingi pašnekesiai su išskirtinėmis mados, meno, kultūros pasaulio asmenybėmis, originalios mados fotosesijos, aktualiausi pirkiniai, sezono tendencijos ir dar daug visko!  

Šeimyniškai, virtuvėje mėgstančiai suktis, moteriai receptų niekada nebus per mažai! Todėl ieškant dovanos tokiai moteriai – žurnalų, kuriuose gausu receptų, prenumerata tikrai maloniai nustebins. Padovanokite  „Virtuvė. Nuo... Iki...“ leidinio prenumeratą, kuriame vyrauja įvairiausios temos - nuo kulinarinių atradimų iki praktiškų patarimų, nuo paprastų patiekalų iki gurmaniškų svajonių išsipildymo, nuo namų šeimininkių iki garsenybių.  

Moterims, mėgstančioms darbuotis sode ir prižiūrėti aplinką, rekomenduojame žurnalo „Sodo spalvos“ prenumeratą. Tai populiariausias mėnesinis žurnalas, skirtas sodininkams, daržininkams, gėlininkams, darnios aplinkos puoselėtojams – visiems augalų mylėtojams.  Žurnale „Namie ir sode“ – naudingi patarimai ir informacija apie augalus, daržoves, vaisius, uogas ir viską, kas dera darže, sode, gamtoje bei namuose.  

Kiekviena mamytė domisi su motinyste ir vaikais susijusiomis temomis, todėl tokio stiliaus žurnalo prenumerata puikus sprendimas. Įsigykite žurnalo „Tavo vaikas“ prenumeratą ir nuolat papildykite savo bagažą žiniomis apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems. Savo žiniomis apie vaikų auginimą ir auklėjimą pasidalins žymūs žmonės, taip pat rasite straipsnių apie pasikeitimus santykiuose su tėveliu, naujus išbandymus, problemas ir džiaugsmus.  

Jaukius ir gražius namus norime turėti visi, todėl juos su meile kuriame ir puošiame mielais daiktais. Tam, kad idėjų nepritruktų, ieškome jų internete, įvairiuose žurnaluose. Žurnalo  „Mano namai“  prenumerata leis nuolat pasisemti naujų idėjų, kuriant interjerą, ieškant aksesuarų ir detalių,  įgyvendinti kai kurias idėjas pasigaminant jas patiems.  

Moterims, kurios domisi psichologija, saviugda, asmeniniu tobulėjimu, „Gera dovana“ kviečia įsigyti tokios stilistikos žurnalų prenumeratas. Žurnalo „Joga ir ajurveda“  prenumerata leis pasinerti į pozityvumą, sveiką ir harmoningą gyvenimą, praplės žinojimo ribas, bei padės atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems. „Psichologija Tau“ – tai populiariausias psichologijos žurnalas Lietuvoje, kuris skirtas siekiantiems geriau pažinti save ir kitus, ieškantiems geresnės gyvenimo kokybės, besidomintiems savo ir šeimos gerove, ieškantiems sėkmės receptų, sprendimo būdų.  

Žurnalų prenumeratos vyrams 

Nors vyriškų žurnalų pasirinkimas šiek tiek kuklesnis, tačiau vyrams galima dovanoti universalius žurnalus, pavyzdžiui, „Tik vyrams“ arba „A-ZET“, kuriuose apie viską rašoma po truputį. 

Specializuoti leidiniai, vyrams, turintiems tam tikrus hobius, tikrai puiki dovana. Vyrui, kuris neabejingas žvejybai daug džiaugsmo suteiks žurnalo „Žvejys ir žuvis“ prenumerata. Tai ne tik prenumerata, bet ir šauni galimybė prisijungti prie žvejų bendruomenės - kiekvieną pavasarį tradiciškai „Žvejys ir žuvis“ organizuoja žūklės varžybas Baltijos jūroje. 

Vyrui, kurio aistra automobiliai, žurnalas „Keturi ratai“ suteiks daug informacijos iš užsienio ir iš Lietuvos. Kiekviename numeryje pateikiamos naujienos, automobilių bandymai, naudotų automobilių aprašymai, sporto naujienos, pristatomi renginiai ir eksperimentai.  

Žurnalas „Statyba ir architektūra“ – seniausias leidinys Lietuvoje, rašantis apie statybas, architektūrą, nekilnojamąjį turtą ir paveldą. Jei vyrą domina aktuali informacija apie individualiųjų namų statybą, įrengimą bei priežiūrą, tai šio žurnalo prenumerata tiesiog būtina.  

Vyrams, kurie domisi kelionėmis, gamta, mokslu tikrai patiks tokių žurnalų kaip „National Geographic“ , „Iliustruotoji istorija“, „Iliustruotasis mokslas“ ir pan. 

Žurnalų prenumeratos vaikams 

Žurnalų vaikams pasirinkimas taip pat gana didelis. Jums tereikia išsirinkti tinkamą vaikui pagal amžių žurnaliuką.  

Jei ieškote žurnaliuko pačiam mažiausiam šeimos nariui, žurnalas ,,Kutis“  kaip tik toks. Tai žurnalas, kuris džiugina, stebina ir svarbiausia – lavina. Jis padės išmokti paimti pieštuką, jį valdyti, stiprinti pirštukų raumenis ir ruošti rankelę vis sudėtingesnių užduočių sprendimui.  

4–7 metų vaikams puikiai tiks pramoginis-edukacinis žurnalas „Nykštukas“. „Nykštukas“ lavina skaitymo, rašymo bei skaičiavimo įgūdžius, džiugina darbelių, maisto gamybos ir kitomis vaikų pamėgtomis rubrikomis. O nuotaikingi personažai tampa gerais jaunojo skaitytojo draugais.  

5–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės, kurie domisi pasauliu išties apsidžiaugs gavę žurnalo „National Geographic KIDS“ prenumeratą, nes tai vienas populiariausių žurnalų pasaulyje. Šiame žurnale gausu straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose galės dalyvauti ir laimėti šaunių prizų.  

7–12 m. mergaitėms skirti žurnalai yra itin spalvingi ir kupini smagių užduočių bei konkursų. Žurnalas „Super“ tikrai nebus nuobodus. O žurnale „Miau mados namai“  daug skyrelių, kuriose mergaitės gali papasakoti apie save arba kurti ir spalvinti naujienas „Miau mados namų“ modeliams. Kiekviename „Miau mados namų“ numeryje skaitytojos ras daug testų, rankdarbių, naujausius trendus, interaktyvių užduočių.

Na, o 7–12 metų  vaikinukams bene populiariausias žurnalas Lietuvoje - „Flintas“. Šiame žurnale viskas, kas domina tokio amžiaus berniuką - kompiuteriai, sportas, komiksai, filmų veikėjai.  

Atgal