Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdiniai sveikinimai vaikams

2022-10-09

Kalėdiniai sveikinimai vaikams

Kaip manote, kas vaikams svarbiau - kalėdinės dovanos ar kalėdiniai sveikinimai? Jei paklaustumėte vaikų, jie turbūt iš karto atsakytų, kad kalėdinės dovanos yra tai, ko laukia iš Kalėdų. Na, ir turbūt tyliai svajoja pamatyti Kalėdų Senelį. Tačiau tai nereiškia, kad linksmi kalėdiniai sveikinimai jiems nereikalingi, o jei tai atvirukas nuo Kalėdų Senelio dar smagiau. Taigi, trumpas kalėdinis sveikinimas nuo pačio Kalėdų senelio tikrai pradžiugins. Atrinkome gražiausius kalėdinius sveikinimus vaikams. Tegul Kalėdų rytą skamba mažųjų džiaugsmo klegesys. 

Trumpi kalėdiniai sveikinimai vaikams

Lai Šv. Kalėdos pripildo Tavo širdelę begalinio džiaugsmo ir šilumos. 

*** 

Tegu gražios mintys, pasisekimas moksle ir draugystėje lydi Tave visus Naujuosius metus. 

*** 

Tegu Kalėdų džiaugsmas ir stebuklai pripildo Tavo širdelę laimės ir išpildo Tavo norus! 

*** 

Linkiu dovanų lietaus per šias Kalėdas. Dovanų, kurios skirtos Tau iš visos širdies. 

*** 

Patys mieliausi sveikinimai Kalėdų proga pačiam mieliausiam žmogui nuo jį labiausiai mylinčių žmonių. 

Juokingi kalėdiniai sveikinimai vaikams

Kažkada tikėjai, kad Kalėdų dovanos atkeliauja iš Laplandijos – Kalėdų senelio šalies, tačiau dabar jau žinai, kad jos atkeliauja tiesiai iš mūsų mylinčios širdies… 

*** 

Apsnigtais takeliais rieda Išsipusčiusios Kalėdos. Rankose – snieguolė, žiedas, Pamary įmintos pėdos. Nosys prie langų prišalo Mums, belaukiantiems senelio. Su meškute ir zuikiu Jis atneš daug dovanų! 

*** 

Nuo Kalėdų stalo senis neša apelsiną, Griebk už rankos jį. Tegu dovanas dalina! Ir dalinkime visi! Padovanok Kalėdų rytą dovanėlę Ir nereiks gaudyti Kalėdų Senio. Jis atneš dovanų ir į tavo namus. Linksmų švenčių! 

*** 

Jau Kalėdų senis lipa stogu, Tuoj į kaminą kakos. Jei buvai tu šiemet blogas, Neišvengsi dovanos. Su Šv. Kalėdom! 

*** 

Ūbauja miške pelėdos, nes ant nosies jau kalėdos, Jeigu geras tu buvai, gausi dovanu tikrai! 

*** 

Norėjau pagauti snieguolę Ir paklausti ar matė Tave, Bet nespėjau ištart Tavo vardo, Kaip ji tyliai ištirpo delne. 

*** 

Brenda Senis su guminiais, Šiemet eina ji pelkynais. Tempia maišą dovanų, Klimsta purve iki ausų. Elnias jo miške buksuoja, Todėl dovanos vėluoja. Jeigu geras tu buvai, Gausi dovanų tikrai. 

Gražūs kalėdiniai sveikinimai vaikams

Tegu kūdikėlis Jėzus gimsta Tavo širdelėje per Kalėdas ir lieka joje ištisus Naujuosius metus. 

*** 

Telaimina Tave Dievas gausybe palaiminimų iš Dangaus per šias Kalėdas ir Naujaisiais metais! Linksmų švenčių! 

*** 

Lai džiaugsmas ir laimė kaip kalėdinis sniegas krinta ant Tavęs, lai Kalėdų varpeliai skambina Tau ir lai Kalėdų senelis būna turtingas ir dosnus. Laimingų Šv. Kalėdų! 

*** 

Linkiu, kad Kalėdų stebuklas sustiprintų Tavo tikėjimą, kad svajonės pildosi. Linkiu pačių nuostabiausių ir geriausių dalykų Naujaisiais metais. Džiaugsmingų Kalėdų, vaikeli!  

*** 

Lai šios šventės pripildo tavo širdelę ir gyvenimą džiaugsmo, juoko, meilės ir kitų pačių geriausių dalykų! Smagių Kalėdų! 

*** 

Ačiū, kad esi pati nuostabiausia dovana. Mylim ir linkim nuostabiausių Kalėdų. Džiaugsmas, kurį dovanojame kitiems, visuomet sugrįžta mums atgal su kaupu. 

*** 

Kai mažas angeliukas, Prisiglaus prie lūpų, O basakojis sniegelis Tipens į ledinę žiemos pasaką, Praverk langą, Jauti? Kvepia Kalėdom! 

*** 

Kalėdos – tai laikas, kai svarbiau atverti ne dovanų dėžutes, bet atverti savo širdis. Lai tavo širdis būna visuomet gera ir atvira kitiems. Laimingų Kalėdų! 


Atgal