Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Kalėdiniai sveikinimai anglų kalba

2021-10-06

Kalėdiniai sveikinimai anglų kalba

Visi turime draugų užsienio šalyse, kurie nekalba ir nesupranta lietuviškai. Tačiau pasveikinti juos Kalėdų proga norisi. Angliški kalėdiniai sveikinimai tokie pat populiarūs, kaip ir lietuviški. Nesukite galvos, kaip išversti savo sugalvotą sveikinimą, kalėdiniai sveikinimai anglų kalba vienoje vietoje. Surinkome gražiausius ir prasmingiausius kalėdinius sveikinimus. Na, o jei jūsų draugas gyvena Lietuvoje, nepamirškite ir kalėdinės dovanos, kurių mūsų svetainėje tikrai didelis pasirinkimas. Nėra geresnės dovanos nei įdomus laisvalaikis mūsų mieste. Leiskite pažinti mūsų šalį ir išbandyti pačias įdomiausias pramogas.  

*** 

To a joyful present and a well remembered pastMerry Christmas to you and your familyand very best wishes for the New Year. 

*** 

May the Holidays bring happiness and joy to you and your loved onesMerry Christmas! 

*** 

Wishing you and your family peacehealthhappinessand prosperity in the coming yearMerry Christmas. 

*** 

Season's GreetingsWishing you and your family a blessed holiday season creating beautiful memories with your sweet family. 

*** 

Whatever is beautifulWhatever is meaningfulWhatever brings you happinessMay it be yours this Christmas holidays and throughout the coming year. 

*** 

May the Christmas season end the present year on a cheerful note and make way for a fresh and bright New YearSeason's Greetings to you all. 

*** 

May the good times and treasures of the present become the golden memories of tomorrowMerry Christmas to you and your family. 

*** 

May the Christmas Season bring only happiness and joy to you and your beautiful familyWe miss you and hope to see you in 2022. 

*** 

In this loveliest of seasons may you find many reasons for happinessMerry Christmas and lots of love from our family to yours! 

*** 

May the Christmas season fill your home with joyyour heart with loveand your life with laughter. 

*** 

May your Christmas sparkle with moments of lovelaughter and goodwillAnd may the year ahead be full of contentment and joyHave a very Merry Christmas. 

*** 

They say the best of all gifts around any Christmas tree is the presence of a happy family all wrapped up in each otherWishing you a very Merry Christmas surrounded by your precious familyand many blessings for the coming year. 

*** 

Warmest wishes for a wonderful Christmas and a Happy New YearMay peaceloveand prosperity follow you always. 

*** 

To a joyful present and a well remembered pastWe raise a glass to you this Christmas all the way from [insert your location]. Best wishes for a Merry Christmas and a magnificent New Year. 

*** 

May the Christmas season end the present year on a cheerful note and make way for a fresh and bright New YearMerry Christmas to you and your family! 

*** 

May the miracle of Christmas bring you joy and happiness. I wish you contentment and peace among you and your family. 

*** 

We're so grateful that you could be here to celebrate the holidays with us and share in our good cheerMay our hopeful wishes follow you home and warm you through the New Year. 

*** 

Wishing you a very Merry Christmas filled with fun and laughterand I hope you have a fabulous New Year! 

*** 

May this Christmas season fill your home with joyyour heart with loveand your life with laughterAnd may the New Year be full of adventure! 

*** 

It wouldn't be Christmas without youSo glad to have you with me, year after year. 

 

Atgal