Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas

2019-07-23

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas

„Gera dovana“ kartu su partneriais pradėjo bendrą projektą „Mes bandom“. Jo tikslas komandai geriau pažinti partnerį, išbandant siūlomas paslaugas bei jas įvertinti savo patirtimi. Todėl šiandien pristatysime Jums 5 neseniai išbandytas pramogas, kurias rekomenduojame išbandyti ir Jums!

Auto Moto parkas

Auto Moto parkas – tai ekstremaliai aktyvaus poilsio kompleksas. 24 ha plote įrengtame ralio parke galima tapti ralio automobilio šturmanu, vairuotoju arba sėsti už vienintelio Baltijos šalyse visureigio „Monster Truck“ vairo. Parke teikiamos ekstremalaus vairavimo pamokos tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų!

Vieną iš šių ekstremalių pramogų išbandė ir mūsų komandos narys Simas. Paklaustas kokios emocijos kilo po pramogos išbandymo, jis atsakė: „Suvokimas, kad turėjau būti lenktyninkas gyvenime, bet, deja, kažkur ne ten nuėjau... O jei rimčiau, tai labai gera pramoga, kai ir apie automobilius galima sužinoti kažkiek ir apie ralio lenktynių ypatumus! Fantastika.“

Simas teigė, jog labiausiai pramogos metu įsiminė slydimą galu, paspaudus akseleratoriaus pedalą. Kiečiausias jausmas, „kai nežinai ar išveši ar ne“.

Jodinėjimas žirgais po Anykščių apylinkes

Mūsų kolegė Judita, išbandė jodinėjimą žirgais po gražiąsias Niūronių apylinkes, miškus ir slėnius... Jojimo paslaugą teikia sporto klubas „Origonas“. Tai puiki galimybė pasigrožėti nuostabia gamta. Jojimo klubo žirgai yra treniruoti ir paklusnūs, tad net jojantiems pirmą kartą neturėtų kilti jokių problemų.

Judita teigė, jog tai buvo labai linksma ir įdomi patirtis, nes žirgą valdė pati ir jojimas vyko miško keliukais, o ne manieže. Ji pripažįsta, jog prieš pramogą kankino šioks toks jaudulys ir baimė, nes tai buvo jos pirmasis jodinėjimas, tačiau užlipus ant žirgo pajuto ramybę ir atsipalaidavimą.

Paklausta apie supančią aplinką, kolegė sakė, jog aplink supo labai draugiškas personalas, žirgai gyvena geromis sąlygomis, o pramogą tikrai verta išbandyti tiems, kurie nori pabendrauti su žirgais iš arti. Pramogos metu labiausiai įsiminė tai, kad pramoga nebuvo nuobodi: „jojome miške, buvo įvairių kliūčių, kaip kelyje nuvirtę medžiai, pelkės, grioviai, tačiau žirgai viską peršoko ir įveikė.“

Natūralios terapijos namai „Laimės terapija“

Kiekvienas užsukęs poilsio valandėlei į natūralios terapijos namus „Laimės terapija“, bus pats svarbiausias svečias, kuriam visą savo dėmesį skirs rūpestingi specialistai. Tuo įsitikino ir Dovilė, kuri mėgavosi masažu. Jai labiausiai patiko masažo metu naudojami natūralūs aliejai, atpalaiduojanti foninė muzika bei maloni masažistė. Taip pat ypač teigiamai veikė tai, jog fone nuolat čiulbėjo paukščiai ir buvo leidžiami miško garsai... „Norisi tiesiog užsimerkti ir mėgautis akimirka“ – teigė Dovilė.

Elektrokart by Kartlandas

Įkrauti elektros jie laukia Jūsų! Naujas, modernus uždarų patalpų elektrinių kartingų kartodromas Vilniuje „Elektrokart by Kartlandas“ kviečia išbandyti savo jėgas trasoje. Naujoji kartingų trasa siekia apie 300 metrų, tad pasivaržyti su draugais užteks vietos kiekvienam, o kartinguose įtaisyti saugos lankai ir diržai užtikrins maksimalų saugumo pojūtį. Bene didžiausias išskirtinumas – galimybė važiavimus stebėti pačioje trasoje, gurkšnojant kavos puodelį ir įamžinant akimirkas fotoaparatu!

Kartodrome apsilankė „Gera Dovana“ komandos narė Erika. Ji išbandė 15 minučių trukmės važiavimą elektro kartingu.

„Po išbandymo reikėjo atokvėpio emocijoms nurimti ir azartas lenktyniauti dar kurį laiką tvyravo ore. Po kartingų vairuojant automobilį turbūt reikėtų neskubėti, nes galima gauti baudą už chuliganišką vairavimą!“

Paklausta kaip vertina pramogą, ji atsakė: „10/10! Viskas puikiai! Darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs, nekilo net minties, kad gali kažkas nutikti blogo. Taip pat labai patiko, kad instruktorius duoda labai gerų patarimų, tik svarbu klausyti!“

Pamoka „Douglas“ makiažo mokykloje

Kiekvienos moters kasdienybė kupina siautulingų vakarėlių, buvimo su geriausiais draugais bei šeima, tad kiekviena proga turime atrodyti įspūdingai! Mūsų kolegė Justina, nusprendė išbandyti „Douglas“ makiažo pamoką, kurios metu ji įgijo vertingų žinių iš grožio profesionalų, pagerino makiažo atlikimo įgūdžius, išmoko naujų technikų bei puikiai praleido laiką!

Paklausta kokios emocijos kilo po pamokėlės, Justina atsakė, kad „pačios geriausios“! Išėjusi iš pamokos ji jautėsi pakilėta, moteriška ir galinga!

„Labai smagu, kad pamoka vyksta atskiroje patalpoje, kuri pritaikyta pamokoms. Visos priemonės paruoštos, net paruoštas atmintukas, kuriame galėjai viską žymėtis pamokos metu ir pasiimti po pamokos sau. Taip pat mokytoja nuostabi, kuri visą laiką prieis ir paklaus, padės. Aplinka jauki ir tikrai priverčia pasijausti kaip aukščiausio lygio makiažo mokykloje.“ – teigė Justina, paprašyta įvertinti pamoką.

 

Taigi, kaip matote, visos pramogos savaip įdomios ir įtraukiančios, todėl siūlome ir Jums išbandyti tai, kas atrodo naudingiausia, linksmiausia bei įdomiausia! „Mes bandom“ projektas, kviečia pramogas išbandyti ir Jus!

Atgal