Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas

2019-09-30

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas

Nidos kopos masažas

2013 metų vasarą Nidoje duris atvėrė unikalūs masažo namai „Nidos kopos“, spalio viduryje atsidarė ir pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės. Išskirtiniame gintaro masažo centre daromi masažai ir kitos procedūros, puoselėjančios grožį, sveikatą ir vidinę harmoniją. Salono aplinka labai jauki, visur galima matyti gintaro detales, o viduje tvyro įvairiausi ir skaniausi kvapai (smilkalų, aliejukų ir pan). Tuo įsitikino ir mūsų kolegė Asta. Ji išbandė gintarinį aromaterapinį 5 zonų masažą.

Kokios emocijos kilo po paslaugos išbandymo?

„Labai patiko! Aptarnavimas buvo išties malonus! Atvykau šiek tiek anksčiau, tačiau administratorė manimi rūpinosi viso laukimo metu. Taip pat nors mano pasirinktoje paslaugoje vonelės kojoms nebuvo, manęs pasiklausė ar to norėčiau. Mielai sutikau... O nuo kojų įmerkimo į šiltą vandenį su gintaru mano kūnas atsipalaidavo bei pradėjau mėgautis procedūra! Viso masažo metu masažistė labai rūpinosi mano savijauta, kad jausčiausi puikiai... Geriau atostogos prasidėti negalėjo!“

Tad jei artėja ir Jūsų atostogos, Asta pataria pradėti jas „Nidos kopose“! Tikrai nepasigailėsite!

Skrydis vandens skraidykle „Flyboard“

Nors už lango jau ruduo, Domas neišsigando vėsesnių orų ir išbandė skraidyklę „Flyboard“! Juk visi kada nors svajojo pasijusti, turintys supergalių... Gera žinia – svajonės pildosi! Su šia reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir iškilti į 10 metrų aukštį! Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai. Pūstuvus vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą.

Šią unikalią pramogą galite rasti Elektrėnų mariose, kur ir yra įsikūręs mūsų partneris „Šlapios marios“.

Tiesa, norintiems išbandyti šią paslaugą, rekomenduojame palaukti 2020 metų vasaros, juk mums rūpi Jūsų sveikata ir pačios geriausios emocijos!

Kas labiausiai įsiminė ir norėtum rekomenduoti kitiems?

„Esu bandęs įvairių vandens pramogų, bet ši tikrai buvo viena iš unikalesnių. Tikėjausi, jog pats plaukimas bus paprastesnis ir panašus į plaukimą vandenlente, tačiau yra sudėtingiau ir netgi įdomiau. Todėl, tikrai rekomenduoju! Tai unikali patirtis!“

Plaukimas baidarėmis Anykščių rajone

Plaukimo baidarėmis Anykščiuose metu dalyviai plauks baidarėmis „Vista Expedition“ – tai vienos populiariausių dviviečių turistinių baidarių, kurios pagamintos iš polietileno, todėl yra labai saugios, stabilios ir atsparios smūgiams, tinka plaukti ilgus turistinius žygius upėmis ir ežerais. Baidarėse įmontuotos reguliuojamos paminkštintos sėdynės ir atramos kojoms suteiks tikrą komfortą. Yra hermetiškas bagažo skyrius, krovinio tvirtinimo gumos, patogios nešimo rankenos.

Baidarės erdvios – vietos pakaks ne tik dviem irkluotojams, bet ir vienam vaikui (yra galimybė įtvirtinti papildomą sėdynę baidarės viduryje).

Plaukiantieji atvyksta į sodybą „Pas Drambliuką“, kur saugiai palieka automobilius. Baidarės ir keleiviai pristatomi į pasirinktą kelionės pradžią, o po plaukimo pasiimami ir parvežami atgal į sodybą.

Šį nuotykį išbandė Virginija. Ji apie pramogą atsiliepia puikiai. Paklausta kokios emocijos užplūdo po pramogos, ji atsakė: „Puikios emocijos -gerai praleistas laikas gamtoje su šeima, svarbiausia – su vaikais. Plaukimo maršrutas nesudėtingas ir labai gražus. Rekomenduoju!”

SPA Shanti masažas

Virginija taip pat apsilankė „SPA Shanti“ salone, kuriame mėgavosi prabangiu ritualu „Indijos paslaptys“. Tai ritualas skirtas dviems. Ji gauna harmonizuojantį viso kūno masažą su prabangaus kvapo aliejumi, karališką veido bei dekoltė masažą, viso kūno šveitimą ir maudynes raudonojo vario vonioje. Na, o Jis gauna energijos suteikiantį viso kūno giliųjų raumenų masažą, veido ir galvos masažą, viso kūno šveitimą su egzotiškais prieskoniais ir maudynes vario vonioje. Po procedūros abu mėgaujasi arbata arba ajurvediniu gėrimu „Shanti Masala“ bei sprendžia žmogaus prigimties testą.

Apie procedūrą Virginija atsiliepia šitaip:

„Tai buvo vienas geresnių mano bandytų masažų per visus 8 metus dirbant „Geroje Dovanoje“. Visiškai kitokia aplinka, kitokia aura ir kitokia masažo rūšis. Pats masažas truko beveik valandą, dar plius kūno šveitimas bei maudynės raudonojo vario vonioje -tikrai atpalaiduoja, nuima stresą ir trumpam atitraukia nuo kasdienės rutinos ir rūpesčių. Vyras nėra didelis mėgėjas tokių pramogų, bet ir jam labai patiko, tad drąsiai galiu rekomenduoti poroms, kurios nori laiko skirti tik sau ir pasimėgauti puikiu atpalaiduojančiu poilsiu dviese.“

„SPA Shanti“ apsilankė ir Gintarė. Ji išbandė karališką ritualą „Yoga Ayurveda“. Šį ritualą sudaro: karališkasis Shanti pasisveikinimas, masažas „Shanti Kerala“, „Shanti“ meistro nugaros masažas su prabangiu juodųjų perlų arba šilko šveitikliu, maudynės vario vonioje bei ajurvedinio gėrimo degustacija.

Gintarės įspūdžiai: „Visiška atgaiva sielai ir kūnui. Į masažą neėmiau telefono, tad visiškai atitrūkau nuo kasdienybės ir visapusiškai pailsėjau. Viso ritualo trukmė buvo beveik dvi valandos, o išėjusi jaučiausi pilna energijos ir jėgų. Tiek masažą, tiek aplinką bei komunikaciją vertinu labai gerai. Registracija buvo sklandi, atvykus į saloną maloniai pasitiko, viską paaiškino bei aprodė. Mergina atlikinėjusi masažą nuodugniai paaiškino kokia procedūra bus atlikta, kokius aliejus naudos bei kokia visko trukmė.“

Siaubo išgyvenimo žaidimas „Hangar“

Psichologinis žaidimas „Hangar“ suteiks dalyviams ypač aštrių pojūčių, kurie neabejotinai išmuš iš kasdienės gyvenimo rutinos.

Atvykusieji pateks į baisiausią savo sapną: bus griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Daugiau nei 500 kvadratinių metrų patalpos izoliuos komandą tamsoje, vers veikti po vieną arba poromis ir įvykdyti daugelį užduočių. Čia laikytis būryje bus pragaištinga. Norint įveikti visas užduotis ir nepakliūti psichiniams ligoniams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei baugina slapčiausios emocijos ir gąsdina fizinis kontaktas, ši vieta ne Jums.

Šios pramogos nepabūgo ir išdrįso išbandyti Austėja. Štai jos komentarai:

„Šis siaubo išgyvenimo žaidimas vos per valandą suteikė tiek daug įvairiausių emocijų! Tiesa, iš pradžių nelabai noriai prisiverčiau nueiti, kadangi buvau su grupe nepažįstamų žmonių bei su nežinia kas gi čia bus, bet prasidėjus žaidimui viskas tapo nebesvarbu. Taigi, tam, kad ištrūktume iš tamsaus angaro, mums kiekviename kambaryje reikėjo surasti skaičius ir suvedus skaičių kombinaciją, ištrūkti. Mums buvo uždėti antrankiai ir duotas žibintuvėlis. Vos praėjus dešimčiai minučių pasigirdo nežymus varpelio skambėjimas ir tada viskas prasidėjo.. Supratau ką reiškia pasiduoti emocijoms, baimei ir išgyvenimo inkstintui. Tuo metu išgaravo iš galvos visi skaičiai, jų paieškos, svarbiausia buvo slėptis arba bėgti. Aktoriai puikiausiai atliko savo darbą! Plojimai jiems! Atrodė viskas taip tikra ir neišgalvota.... Jie klykė, šaukė, juokėsi baisiausiu juoku, trankė sienas, lakstė su tazeriu, kol visi mes išsilakstę slėpėmės įvairiausiuose kampuose. Tą akimirką tikrai buvo baisu. Be visų gąsdinimų baisiausia už viską buvo tada, kai pagavus nusitempė į kankinimo kambarį, kur jau tikrai dingo tas mąstymas, kad čia vaidyba. Viskas buvo per daug tikra ir jau vienu momentu galvojau, kad pasiduosiu, bet išsilaikiau iki pat galo. Laikas prabėgo labai greitai. Jaučiausi, kaip tikrame siaubo filme, tiesiog žodžiais negaliu apsakyti kaip ten viskas vyko, reikia patiems patirti. Ir kadangi esu siaubo filmų, žaidimų ir panašių dalykų megėja, man tai buvo kažkas tikrai nerealaus ir nepamirštamo. Manau, kad baimės jausmą žmogus turi patirti nors kartą gyvenimę - ką reiškia kai tavo gyvybei iškyla pavojus ir kaip prarandi sveiką protą ir loginį mąstymą adrenalino antplūdžio metu. Tikrai siūlau visiems išbandyti šį išgyvenimo žaidimą, kuris 100 kartų geriau už visus pabėgimo kambarius kartu sudėjus! Aš čia tikrai dar sugrįšiu!“

 

Jei kažkuri iš šių pramogų sudomino – kviečiame išbandyti! Esame tikri, jog Jūsų įspūdžiai taip pat bus neapsakomi ir puikūs!

 
 
Atgal