Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Maxima prekybos centrai

Dabar dovaną išrinkti dar lengviau!

Dėmesio! Visas dovanas taip pat rasite mūsų el. parduotuvėje, spauskite ir ieškokite: www.geradovana.lt.

Prekybos centruose MAXIMA dovaną išrinksite kiekvienam! Čia esančiuose MAXIMA PRAMOGOS stenduose rasite daugiau kaip 70 skirtingų dovanų kortelių ir net 14 dovanų rinkinių. Gausus dovanų asortimentas, Jūsų patogumui, pateiktas vienoje vietoje, tad ieškodami dovanos sutaupysite laiko. Jums tereikės išsirinkti, apmokėti ir padovanoti!

Užsukus apsipirkti į parduotuves MAXIMA, pamatysite „Gera dovana“ stendus su dovanų rinkiniais ir kortelėmis, kurios, jūsų patogumui, suskirstytos pagal pomėgius – vandens (čiuožimas vandenlente, plaukimas jachta ar baidarėmis, pramogos „Vichy“ vandens parke ir pan.), žemės (pasivažinėjimas keturračiais, superautomobiliais, čiuožinėjimas „Snow Arenoje“), oro pramogų (skrydis oro balionu ar apžvalginis skrydis lėktuvu), nakvynių, grožio ir kitos kategorijos.

Dovanų kortelės – tai galybė dovanų idėjų iš kurių jums tereikia išsirinkti labiausiai patiksiančią gavėjui. Šį procesą palengvina kortelių kategorijos – vandens, žemės, oro pramogos, o gal intelektualus laisvalaikis teatre? Išskirtinis kortelės dizainas (teminė spalva, ornamentais puoštas permatomas maišelis) atitinka ir gaminio kokybę, o viduje palikta speciali vieta, kur galima įrašyti šiltus palinkėjimus ir nuoširdžius žodžius.

Dovanų rinkiniai, kaip ir kortelės, taip pat suskirstyti įvairiomis temomis bei kategorijomis, pavyzdžiui, pagal dovanos gavėjo lytį (Jai arba Jam), dovanų vietą (Druskininkai, pajūris), pomėgius (mėgstantiems kultūrinius renginius ar dievinantiems ekstremalias pramogas), gurmanams ir t. t. Visa tai skirta tam, kad kuo greičiau, paprasčiau ir tikslingiau rastumėte geriausią dovaną, tad iš gausaus dovanų asortimento tikrai rasite dovaną, tiksiančią net išrankiausiam skoniui!

Atvirkščiai nei dovanų kortelės, dovanų rinkiniai skirti tiem, kurie iki galo nežino, ko norėtų dovanos gavėjas, tad tai puiki galimybė leisti jam pačiam išsirinkti pageidaujamą dovaną. Rinkinyje gavėjas ras daugybę puikių pasiūlymų, iš kurių galės išsirinkti tą vienintelį. Rinkiniai, kaip ir kortelės, suskirstyti temomis bei kategorijomis, pavyzdžiui, pagal dovanos gavėjo lytį (Jai arba Jam), dovanų vietą (Druskininkai, pajūris), pomėgius (mėgstantiems nueiti į teatrą ar dievinantiems ekstremalias pramogas), gurmanams ir t. t., tad tai palengvins dovanos rinkimąsi.

Suprantama, jog naudojantis kuo nors pirmą kartą, kyla nerimas – ar tai tikrai saugu? Ar nekils nesklandumų? Galime nuraminti – tai patikimas, greitas ir originalus būdas nustebinti jums svarbų žmogų!

Dovanų kortelės ir dovanų rinkiniai galioja net 12 mėnesių, tad gavėjas tikrai spės pasinaudoti savo dovana, o jeigu nespės – galės prasitęsti galiojimo terminą (ir ne vieną kartą!). Be to, jeigu taip įvyktų, jog dovana netiktų gavėjui, jis ją galės grąžinti arba išsikeisti į kitą.

Taip pat svarbu paminėti, jog visos „Gera dovana“ dovanos turi kainos garantiją – mus ir partnerius sieja skaidrus bendradarbiavimas, tad kainos pas paslaugos teikėjus ir pas mus yra vienodos, o dažnai –  „Geroje dovanoje“ jas rasite ir mažesnes. Sklandų bendradarbiavimą papildo ir mūsų partnerių supratimas, jog klientai, pateikę „Geros dovanos“ čekį, atėjo alsuodami šventinėmis nuotaikomis – gimtadienio, šv. Kalėdų ar širdžiai brangių metinių, tad laukia ir atitinkamas aptarnavimas. Vienas svarbiausių mūsų siekių – prisidėti prie jums svarbių žmonių laimės: padėti juos nustebinti bei pradžiuginti, leisti būti pakylėtiems virš kasdienybės ir pasimėgauti ypatingomis akimirkomis, kurias jiems skiriate būtent jūs.

Beje,  jeigu jums ar dovanos gavėjui iškilo klausimų dėl dovanų rinkinių ar kortelių, visada drąsiai kreipkitės telefonu ar el. paštu į „Gera dovana“ konsultantus.

Įsigyti dovanas dar niekad nebuvo taip lengva. Jums tereikia:

– Išsirinkti. Dovanų korteles ir rinkinius rasite MAXIMA PRAMOGOS stenduose, įrengtuose prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrą. Jums tereikia išsirinkti norimą kortelę arba dovanų rinkinį.
– Apmokėti. Išsirinkę pageidaujamą kortelę arba dovanų rinkinį, už juos sumokėkite prekybos centro kasoje. Dovanų kortelės ir rinkiniai aktyvuojami pirkimo metu ir tik po to gali būti naudojami. Neapmokėta kortelė ar rinkinys negalioja.
– Padovanoti. Apmokėtas ir aktyvuotas dovanų korteles bei rinkinius galite dovanoti savo draugams, artimiesiems ar kolegoms!

MAXIMA PRAMOGOS stendų ieškokite šiuose MAXIMA prekybos centruose visoje Lietuvoje: https://www.geradovana.lt/apie/parduotuves

Dėmesio! Visas dovanas taip pat rasite mūsų el. parduotuvėje, spauskite ir ieškokite: www.geradovana.lt.