Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Laimėk ir pralėk

Laimėk ir pralėk! – PRIZAS

„Gera dovana“ suteikia galimybę prisijaukinti du riaumojančius ŽVĖRIS – „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“!

Dėmesio: Įsigijus bet kurią „Gera dovana“ dovaną el. parduotuvėje www.geradovana.lt, pirkėjas dalyvauja žaidime – „Laimėk ir pralėk!“.

#subscribe_promo#

 

Akcijos sąlygos: 

 1. Pagrindinis žaidimo prizas – pasivažinėjimas Ferrari F458 Italia ir Lamborgihi Gallardo liepos 16 d. Kaune, lenktynių trasoje “Nemuno žiedas”.
 2. Daugiau apie prizą.
 3. Įsigijus bet kurią „Gera dovana“ dovaną visose „Gera dovana“ parduotuvėse arba prekybos tinkluose MAXIMA, RIMI, IKI, VAGA, PRISMA, pirkėjas turi užregistruoti pirkimo kvitą www.geradovana.lt/konkursas iki 2015 m. liepos 12 d. (imtinai). 
 4. Įsigijus bet kurią „Gera dovana“ dovaną el. parduotuvėje www.geradovana.lt, pirkėjas dalyvauja žaidime – „Laimėk ir pralėk!“.
 5. Registruojantis būtina nurodyti vardą ir pavardę, adresą, kontaktus, kuriais būtų galima susisiekti, ir kasos čekio numerį.
 6. Su vienu pirkimo čekiu registruotis galima tik vieną kartą. Būtina išsaugoti pirkimo čekį iki žaidimo pabaigos ir prizo įteikimo.
 7. 2015 m. liepos 13 d. www.geradovana.lt bus paskelbtas nugalėtojas. 
 8. Prizo laimėtojas bus nustatytas atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusiųjų. Laimėtojas taip pat bus informuotas asmeniškai registracijos metu nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 9. Žaidimo metu laimėtas prizas bus įteiktas tik turint pirkimo čekį. Nepateikus pirkimo čekio originalo, prizas neišduodamas ir pretenzijos nepriimamos.
 10. Prizas nebus keičiamas į jokį kitą prizą ar piniginius ekvivalentus.
 11. Jei prizai apmokestinami, visus mokesčius sumoka žaidimo organizatorius.
 12. UAB „Gera dovana“ darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, į šio konkurso prizą pretenduoti negali.
 13. Žaidime nedalyvauja prekybos centrų dovanų čekių pirkimo čekiai. 
 14. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją prieš tai iš anksto apie tai informavęs viešai interneto svetainėje www.geradovana.lt.