Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kalėdos visiems!

Brangieji,

Per šias Kalėdas dovanas kviečiame dovanoti VISIEMS! Norėdami padėti nudžiuginti visus Jūsų artimuosius, draugus, kolegas ar pažįstamus, Kalėdoms paruošėme keletą staigmenų – kad dovanoti būtų gera!

 

KALĖDINIS NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Šventiniu laikotarpiu (lapkričio 4 d. – gruodžio 31 d.) visiems, perkantiems dovanas interneto puslapyje www.geradovana.lt, dovanų pristatymas – NEMOKAMAS!

Jums nereikės stovėti eilėse ar blaškytis žmonių pilnuose prekybos centruose – Jūsų išsirinktos dovanos atkeliaus tiesiai į namus ir jau šventiškai supakuotos!

Jūsų išsirinktą dovaną mūsų kurjeris pristatys Jums į namus arba darbovietę visoje Lietuvoje per 2–3 darbo dienas!

Nemokamas pristatymas negalioja, jei tarp pasirinktų dovanų yra prekybos centrų dovanų čekis/-iai arba Vichy abonementas.

Plačiau apie pristatymo būdus

 

DOVANA PIRKĖJAMS

Nuo 2013 m. gruodžio 3 d. iki gruodžio 31 d. kiekvienas iš Jūsų, įsigydami dovaną/-ų už 99 Lt arba daugiau internetinėje parduotuvėje www.geradovana.lt, gausite dovaną!

Įsigiję dovaną/-ų internetinėje parduotuvėje www.geradovana.lt, atsispausdinkite įsigytos/-ų dovanos/-ų el. čekį/-ius ir atneškite į Jums patogią „Gera dovana“ parduotuvę didžiuosiuose prekybos centruose Vilniuje arba Kaune.

Jums atvykus į „Gera dovana“ parduotuvę, mūsų dovanų ekspertai įteiks DOVANĄ – sveikesnio maisto restorano „Takeway“ dovanų kuponą Jūsų pasirinktam „Paulig“ kavos gėrimui.

Plačiau apie dovaną 

 

JŪSŲ PASIRINKTAS EL. ČEKIO DIZAINAS

Šias Kalėdas stengėmės, kad Jūsų dovanos būtų dar dailesnės, jaukesnės ir asmeniškesnės, tad sukūrėme net 7 naujus el. čekių dizainus!

Išrinkę dovaną, galėsite pasirinkti Jums labiausiai patikusį ir Jūsų artimam žmogui labiausiai tinkantį stilingą čekio dizainą. Kiekvienas dizainas – ypatingas, unikalus ir pasakojantis savo istoriją apie dovanojimą ir santykius.

Jūsų dovana taps asmeniška ir dar labiau nudžiugins artimuosius!

 

KALĖDINIS EL. ČEKIS

Būtent šioms Kalėdoms sukūrėme specialų el. čekio dizainą, kuris suteiks Jūsų dovanai kalėdiško jaukumo ir šventiškumo. 


Plačiau apie el. čekius


ŠVENTINĖS KAINOS

Kalėdinių dovanų nusipelnė visi, tad ne tik paruošėme ypatingų šventinių pasiūlymų, bet pasirūpinome ir Šventinėmis kainomis!

Tai reiškia, kad kiekvienas „Gera dovana“ pasiūlymas kainuoja lygiai tiek pat arba mažiau nei pas pačius jos teikėjus.

Jei įsigiję dovaną pas mus visgi pastebėjote, kad paslaugos organizatoriai siūlo mažesnę kainą, nedvejodami kreipkitės į mus. Garantuojame, kad per 14 dienų grąžinsime sumokėtą skirtumą ir dar 50 proc. skirtumo sumos padovanosime papildomai (maksimali grąžinimo suma – 250 Lt).

Plačiau apie šventines kainas

 

Išsirinkite Kalėdines dovanas:


Jeigu turite minčių, pasiūlymų kaip galėtume Jums pagelbėti per šias šventes ir padaryti jas dar šiltesnėmis ir ramesnėmis, rašykite mums el. paštu [email protected]

Jaukių švenčių

Jūsų „Gera dovana“ komanda