Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera dovana“ lojalumo klubas

 
Kaip tapti lojalumo klubo nariu? 

1. Jei esate prisiregistravę www.geradovana.lt, prisijunkite prie savo paskyros, spauskite „Mano profilis“, pasirinkite „Lojalumo klubas“ ir pažymėkite, kad norite tapti lojalumo klubo nariu bei kad sutinkate su lojalumo klubo taisyklėmis.

2. Jei nesate prisiregistravę www.geradovana.lt, susikurkite paskyrą, spauskite „Mano profilis“ ir pasirinkite „Lojalumo klubas“ – pažymėję, kad sutinkate su lojalumo klubo taisyklėmis, jau dalyvausite lojalumo klube.

 

Kodėl verta tapti lojalumo klubo nariu?

1. Vos prisijungę lojalumo klubo nariai savo piniginėje jau ras 3 taškus (1 taškas = 1 Eur). Šiais sukauptais taškais galima apmokėti net iki 50 proc. krepšelio vertės (pavyzdžiui, jei norima įsigyti dovana kainuoja 20 Eur, galima panaudoti iki 10 taškų ir jais apmokėti iki 10 Eur).*

2. Už kiekvieną pirkinį el. parduotuvėje www.geradovana.lt į lojalumo klubo nario piniginę grįžta 10 proc. krepšelio vertės (pavyzdžiui, įsigijus dovaną už 20 Eur į piniginę pervedami 2 taškai). Sukauptais taškais galima apmokėti iki 50 proc. krepšelio vertės kito apsipirkimo metu.*

3. Lojalumo klubo nariai turi galimybę pereiti į antrą pakopą ir gauti dar daugiau naudos savo gimtadienio dieną – net 10 taškų į savo „Geros dovanos“ piniginę per savo gimtadienį www.geradovana.lt per metus apsipirkus bent už 100 Eur. Tapti antros pakopos lojalumo klubo nariu galima prisijungus prie savo paskyros.

• Sukaupti „Geros dovanos“ taškai galioja 1 metus nuo taškų gavimo dienos.

• Susipažinti su „Geros dovanos“ lojalumo klubo taisyklėmis galima čia.

 

* Lojalumo klube nedalyvauja: parduotuvių ir PC čekiai, miestų kortelės, „Circle K“ dovanų kortelė ir „Geros dovanos“ pasirenkamos vertės kortelė, t. y. už šias prekes taškai nesikaupia ir už jas atsiskaityti sukauptais taškais nėra galimybės. Lojalumo taškai nesuteikiami už priemoką, atliekamą keičiant dovanų čekį, pratęsimo mokestį, dovanų pakuotes.