Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Greitas pristatymas

Dovanas gaukite bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną! Tai paprasta, nes pasirinkus dovanų čekio pristatymą el. paštu, čekį atsispausdinsite patys vos per kelias minutes! Dovanas taip pat galime pristatyti Jums į darbą arba namus, juos galite atsiimti ir mūsų biure. 

Į elektroninį paštą

Pasirinkę pristatymo būdą Elektroninis čekis, galėsite elektroninį dovanų čekį adresatui nusiųsti el. paštu arba atsispausdinti patys. Tai ypač patogu, kai dovanos reikia skubiai arba kai esate išvykęs ir negalite dovanos perduoti tiesiogiai.

Taip pat primename, jog pasirinktus apmokėjimą išankstine sąskaita, savo el. čekį vėliausiai gausite po 1 darbo dienos. Plačiau apie el. dovanų čekius.

Prieš siųsdami dovanų čekį, taip pat galėsite įrašyti sveikinimą. Sveikinimą įrašyti gali tik registruoti vartotojai, kategorijoje „Mano pirkiniai“. Šis dovanų pristatymo būdas Jums nieko nekainuos.

 

 
Atsiėmimas „Gera dovana“ biure arba parduotuvėse

Pasirinktą dovaną galima atsiimti „Gera dovana“ biure adresu J. Jasinkio g. 16A, Vilnius (7 aukštas) arba parduotuvėse, kurių sąrašą rasite ČIA.

SVARBI INFORMACIJA ĮMONĖMS! Asmuo, norintis atsiimti įmonės pateiktą užsakymą, su savimi privalo turėti užsakymo numerį ir/arba užsakymo rezervacijos aktą.

Pristatymas per kurjerį

Dovanas pristato UAB „DPD Lietuva“

Bet kurią Jūsų išsirinktą dovaną galime pristatyti tiesiai Jums į namus arba darbovietę visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą! Dovanų rinkiniai su gėlėmis pristatomi tik Vilniuje ir Kaune. 

Kurjeris užsakytą dovaną pristatys per 1–2 darbo dienas nuo prekės apmokėjimo

Pristatymo kaina:

 • GERA DOVANA dovanų čekių pristatymas – 2,9 Eur;
 • PC dovanų čekių pristatymas (iki 80 vnt.) – 3,8 Eur;
 • PC dovanų čekių pristatymas (virš 80 vnt.) – 5,8 Eur;
 • „Vichy“ abonementų pristatymas (iki 80 vnt.) – 3,8 Eur;
 • „Vichy“ abonementų pristatymas (virš 80 vnt.) – 5,8 Eur.

Pasirinkus pristatymą kurjeriu, visas dovanas, esančias Jūsų pirkinių krepšelyje (išskyrus dovanų rinkinius), pristatysime Jums arba Jūsų artimiesiems atspausdintas ant kokybiško A5 formato popieriaus.

Dovanų rinkinius pristatysime stilingos knygutės forma. Dovanų rinkiniai su gėlėmis pristatomi tik Vilniuje ir Kaune.

Renkantis pristatymą kurjeriu arba „Gera dovana“ būstinėje, prekybos centrų dovanų čekiai spausdinami ant firminių šių prekybos centrų blankų.
Atsiėmimas „Omniva“ paštomate
Siuntinys pristatomas į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį „Omniva“ paštomatą per 1–2 darbo dienas.

 


Pristatymo kaina:

 • GERA DOVANA dovanų čekių pristatymas – 2,09 Eur;
 • PC dovanų čekių pristatymas (iki 200 vnt.) – 2,09 Eur;
 • „Vichy“ abonementų pristatymas (iki 200 vnt.) – 2,09 Eur.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po „Geros dovanos“ patvirtinimo, kad užsakymas jau yra „Omniva“ terminale ir jį jau galima atsiimti.

Apie atvykusį siuntinį informuojame telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodomas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galima atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato.

Dovanų čekis aktyvuojamas per 1 darbo dieną po atsiėmimo iš paštomato!

Norint atsiimti siuntą, Jums reikės:

 • pasirinkti kalbą;
 • paspausti „Atsiimti siuntą“;
 • įvesti SMS žinute ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą;
 • įvedus durelių kodą, durelės atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti siuntą.

Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „Atsiėmimas „Omniva“ paštomate“, siunta yra grąžinama į UAB „Gera dovana“ biurą.

Visi „Omniva“ siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galėsite stebėti svetainėje www.omniva.lt.

Siuntinių surinkimo laikus galite pasitikslinti ČIA.

Pristatymas „Lietuvos pašto“ siunta
Siuntinys pristatomas „Lietuvos pašto“ registruota siunta per 2–4 darbo dienas visoje Lietuvos teritorijoje.

 


Jei siuntos gavėjas nurodytu adresu nerandamas, jam paliekamas pranešimas apie gautą siuntą ir ją galima atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. 

Vykstant atsiimt siuntos, su savimi reikia turėti gautą pranešimą ir asmens dokumentą. Siunta pašto skyriuje saugoma vieną kalendorinį mėnesį. Pasibaigus šiam laikotarpiui, siunta grąžinama į UAB „Gera dovana“ biurą.

Perkant UAB „Gera dovana“ dovanų čekius, taikomas 1,45 Eur mokestis. Paslaugos kaina, perkant prekybos centrų dovanų čekius ir „Vichy“ abonementus, priklauso nuo jų kiekio:

 • 1–9 vnt. – 2 Eur
 • 10–74 vnt. – 3 Eur
 • 75–158 vnt. – 5 Eur
 • Virš 159 vnt. – 6 Eur

Siuntos kelią galima stebėti svetainėje www.post.lt.