Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Apie mus

UAB „Gera dovana“ – tai nuo 2007 metų lyderio pozicijas Lietuvos dovanų čekių rinkoje užimanti įmonė, galinti pasiūlyti plačiausią ir kokybiškiausią įvairiausių pramogų bei paslaugų asortimentą nuolat augančiam lojalių klientų ratui.

Pirmieji rinkoje pasiūlėme unikalų produktą – dovanų čekius, korteles ir rinkinius, pritaikytus kiekvieno poreikiams. Dovanų asortimento tinklas plačiai išvystytas ir siūlomas jau 30-yje Lietuvos miestų bei 147 platinimo taškuose.

 

KODĖL MES?

  • Jau 14 metų Lietuvoje kuriame dovanojimo tradicijas ir savo klientams siūlome tik kokybiškiausias paslaugas bei patikimiausius partnerius.
  • Nuo 2010-ųjų pradėjome kurti dovanojimo tradicijas Latvijos ir Lenkijos rinkose.
  • Turime didžiausią Lietuvoje dovanų čekių platinimo tinklą: dovanomis prekiaujame prekybos centruose MAXIMA, RIMI, SENUKAI, TOPO CENTRAS, GULBELĖ, INDRITUS, UTENOS PREKYBA, knygynų tinkluose PEGASAS, VAGA ir kt. Turime net 13 dovanų parduotuvių didžiausiuose Lietuvos prekybos centruose.
  • Naujomis paslaugomis ir pramogomis nuolat pildomas dovanų asortimentas, išsidėstęs visoje Lietuvos teritorijoje.
  • Sukūrėme, įdiegėme ir aptarnaujame 15 didžiausių Lietuvos prekybos centrų dovanų čekių sistemas.
  • Esame naujų paslaugų ir pramogų pradininkai Lietuvoje – platiname dovanas, kurias sukūrėme patys (PASIVAŽINĖJIMAS LAMBORGHINI HURACAN, TANKRIEDŽIAIS ir kt.).
  • Mums svarbiausias visiškas klientų poreikių patenkinimas ir tinkamas jų aptarnavimas – nuo norų išsiaiškinimo iki prekių pristatymo į Jūsų biurą.

 

MŪSŲ KLIENTAI

DIDŽIAUSI IR PATIKIMIAUSI PARTNERIAI LIETUVOJE