Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

12 mėnesių dovanų galiojimas

Nuo šiol galite būti tikri, kad dovaną gavęs žmogus spės ja pasinaudoti! Visus metus galiojantys dovanų čekiai užtikrina maksimalias galimybes pasinaudoti dovana, o tai ypač aktualu perkantiems sezonines dovanas.

Gal žinote, kad jubiliatas svajoja apie šuolį su parašiutu arba nori išmėginti plaukimą baidarėmis? Drąsiai dovanokite šią pramogą, kad ir šaltuoju metų laikotarpiu, nes pasinaudoti dovana bus galima visus ateinančius metus, o dovaną gavęs žmogus pasirinks jam tinkamiausią laiką, tad tikrai neprašausite pro šalį!

*Galiojimas netaikomas prekybos centrų dovanų čekiams. Šie dovanų čekiai turi nustatytą 3 mėn. galiojimo terminą. Taip pat netaikomas akciniams čekiams, kurie parduodami už ypatingai žemą kainą. Taip pat dalis dovanų čekių turi sutrumpintą galiojimo terminą.