Žurnalo „Kelionė“ prenumerata


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

Žurnalas „Kelionė“ – solidus ketvirtinis žurnalas, iš krikščioniškos perspektyvos pasakojantis apie pamatinius dalykus. Per metus išeina keturi žurnalo numeriai: vasario, gegužės, rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais.

Žurnale publikuojami interviu su kultūros ir visuomenės šviesuoliais, tekstai šeimos, sielogydos ir tikėjimo temomis, pristatomos užsienio autorių mintys apie praeities, dabarties ir ateities visuomenę. Keliami klausimai, ką reiškia būti savimi, gyventi čia ir dabar, neužkibti ant laikinų vartojimo kabliukų, kaip kurti autentiškus santykius? Tai ne tik gražus, bet ir išmintingas pakeleivis kiekvieno kasdienybėje, skatinantis keliauti kartu tikresnio gyvenimo link.

Ši dovana – ta metinė žurnalo „Kelionė“ prenumerata.

 

Vieta
Vieta

Visa Lietuva

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Žurnalas išleidžiamas 4 kartus per metus. Gavus šį dovanų čekį, būtina užsiregistruoti el. paštu 8diena@gmail.com, pateikiant skenuotą ar fotografuotą čekio kopiją, kontaktinius duomenis ir žurnalo pristatymo adresą.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ Laimingi žmonės, Všį Vilko valia, UAB Sveikatos centras energetikas, VšĮ Tulpės sanatorija, Pegaso knygynas.
Uždaryti