Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Visureigio vairavimas bekelėje Vilniaus r.


Paslaugos vieta: Vilnius (aps.)
Trukmė: Apie 4 val.
Dovana skirta: 1 asm., 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Jūsų artimas žmogus turės galimybę pavairuoti Baikalo ežerą apvažiavusį bei Mongolijos dykumose pabuvojusį visureigį lietuviškoje bekelėje!

Įsitaisęs prie paruošto, tris tonas sveriančio visureigio vairo, pasikeisdamas su kitais dalyviais Jūsų artimas žmogus važiuos maršrutu, kuris leis pajusti visas automobilio galimybes ir gerą adrenalino dozę!

Šalia sėdintis patyręs instruktorius išsklaidys nepasitikėjimą savo jėgomis ir suteiks visą reikalingą informaciją. Kaip tikrose bekelės varžybose, šturmanaujant ekipažo dalyviams, reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškant kontrolinių punktų, bus galimybė suvokti, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta...

Išvažiavus iš miesto, bus stojama tradicinio offroader'ių ritualo pertraukėlei, kurios metu palankiai nuteikiamos piktosios dvasios, gyvenančias maršruto teritorijoje, susipažįstama su navigacijos ir visureigio vairavimo bekelėje pagrindais.

Ekipažas sutiktas kliūtis turės įveikti be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas spręsime patys! Tokios kelionės metu netrūks ekstremalių įspūdžių ir adrenalino!

Išklausiusiems kursą ir sėkmingai suradusiems visus kontrolinius punktus, po važiavimo įteikiami tai liudijantys sertifikatai. 

Dovanokite azartišką ir esktremalią pramogą!

Vieta
Vieta

„Lietuviškas safaris“, Vilniaus r.

Trukmė
Trukmė

Apie 4 val.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama surinkus 4 žmonių grupę. Užsiregistravusio ir neatvykusio dalyvio dovanų čekis anuliuojamas. Dalyvis, sveriantis daugiau kaip 120 kg, turėtų užsakyti 2 vietas.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama apranga pagal oro sąlygas.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.