Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Viešbučio „Narutis“ dovanų čekis

Dovanos įvertinimas: 5.0 (1 atsiliepimas (-ai))

Paslaugos vieta: Vilnius
Įveskite sumą nuo: 50,00 € iki 1 000,00 €
Pasirinkite sumą:

Lojalumo programos nariams grįžta nuo 3,50 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Nemokama pakuotė

Kad atsipalaiduotume, reikia visai nedaug...

1581 m. pastatytas viešbučio „Narutis“ pastatas yra architektūros vertybė, įrašyta į UNESCO saugomų architektūrinių paminklų sąrašą. Įėjimas į viešbutį ir pagrindinio viešbučio korpuso langai yra priešais Šv. Jonų bažnyčią ir Vilniaus universiteto, įkurto 1579 m., centrinį pastatą. 400 m. spinduliu aplink viešbutį yra 12 bažnyčių ir cerkvių, pastatytų XIV–XIX amžiuje, kurios, kaip ir kiti Vilniaus miesto barokinio stiliaus pastatai, žavi savo grožiu.

Siauromis senamiesčio gatvelėmis ir jaukiais kiemeliais pėsčiomis pasiekiami muziejai, paveikslų galerijos, Filharmonija, teatrai, bankai, geriausi įvairių virtuvių restoranai, jaukios lietuvių bei pasaulinio garso dizainerių „boutique“ parduotuvės, naktiniai klubai.

Tiems, kurie ir kelionės metu nelinkę keisti įpročio sportuoti gryname ore, vos už 300 m nuo viešbučio – bėgimo takeliai Sereikiškių parke ir pasivažinėjimai dviračiu po senamiestį.

Viešbutis yra pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje, jungiančioje Rotušės ir Katedros aikštes. Svečiams nereikės automobilio – pėsčiomis pasieks Prezidentūrą, Vyriausybės rūmus, ministerijas, užsienio šalių ambasadas, istorines Lietuvos vertybes –  Gedimino pilį, Trijų Kryžių kalną.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už viešbučio „Narutis“ teikiamas paslaugas, kol bus išnaudota čekio vertė.

Dovanokite poilsį senamiestyje!

Vieta
Vieta

Viešbutis „Narutis“, Pilies g. 24, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jei įsigyjamų paslaugų kaina yra mažesnė nei čekio vertė, likusią neišnaudotą sumą galima išnaudoti kitą kartą. Viršijus dovanų čekio vertę galima priemoka vietoje. Dovanų čekiu negalima atsiskaityti už alkoholį ir tabaką.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

5.0 1 atsiliepimas (-ai)

5 balai 100%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 0%

1 balas 0%

Ir

Registruotas klientas

Irena

Registruotas klientas

5.0

super

2022-12-06 Ar šis komentaras buvo naudingas? Taip Ne