Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Valentino dienos dovanos dviem

Išsiilgusiems romantiškų potyrių ir laiko kartu... Valentino dienos dovanos dviems – tai ramybės, nuotykių ir naujų potyrių akimirkos, skirtos tik Jums ir Jūsų artimam žmogui...

Valentino dienos dovanos dviem
Filtrai

Vidutinė kaina 192,47 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Valentino dienos dovanos dviem

 

Ieškote dovanos Valentino dienos proga sau ir savo mylimam žmogui? O gal šios šventės proga norite pasveikinti tėvus, senelius ar draugų porą? Visai nesvarbu, į kurią kategoriją patenkate, – klausimas, ką padovanoti per Valentino dieną vienodai kankina visus, norinčius atšvęsti meilę. Kartais atrodo, kad išnaršytos visos parduotuvės ir internetiniai puslapiai – o nieko, kas bylotų apie romantiką ir ypatingą dviejų žmonių ryšį, nepavyko rasti... Dažnai pamirštame, kad pati didžiausia dovana yra buvimas kartu. Tik būdami kartu žmonės gali kurti bendrus prisiminimus, puoselėti santykius ir drauge išgyventi šią minutę. Nors taip elgtis turėtume be perstojo, Valentino dieną galime viską daryti stipriau ir taip pripildyti kito žmogaus meilės rezervuarą. Žemiau – keli tokie Valentino dienos pasiūlymai, kurių pagalba Jūs arba Jums brangūs žmonės sustiprins ryšį ir drauge leisis į tik dviem skirtus nuotykius!

 

Valentino dienos akimirkoms – romantiškas poilsis dviem

 

Išsirinkti, kur poilsiauti ir praleisti nepamirštamą laiką, bus lengva, jei žinosite, kuris miestas Jus ar Jūsų artimus žmones labiausiai domina. Jei romantiškas poilsis Druskininkuose, Birštone, ar Palangoje nedomina, nes šiuose miestuose teko lankytis daugybę kartų, vertėtų apsvarstyti poilsį mažesniuose miesteliuose. Štai poilsio kompleksas „Želvė Village & SPA“ įsikūręs viduryje nykstančio, vos kelias dešimtis gyventojų turinčio Želvės kaimo. Poilsio kompleksą supa aukštos šimtametės eglės, kurios kiekvienam svečiui suteikia privatumo, jaukumo ir visiško atsipalaidavimo jausmą. Kiekviena akimirka, praleista čia su mylimu žmogumi, kurstys ir stiprins jausmus! Atokiau nuo miestų įsikūrę ir pilys bei dvarai, kuriuose poilsiauti ypač patiks, jei norite būti arčiau gamtos ir mėgautis vaizdingomis panoramomis. Bene daugiausiai dėmesio sulaukia Bistrampolio, Burbiškio, Grafo Zubovo, Pakruojo dvaras, Norviliškių pilis. Bent kartą paviešėti čia tiesiog būtina!

 

SPA ir masažai dviem – būdas sulėtinti tempą

 

Jei ieškote tokios dovanų idėjos Valentino dienai, kuri trumpam sustabdytų laiką ir leistų pabūti čia ir dabar, rinkitės SPA malonumus arba masažus dviem. SPA ir masažų namuose laukia jauki aplinka, kurioje subtili aromatų ir profesionalių darbuotojų dermė kartu su mylimuoju leis išgyventi nepamirštamų akimirkų! Štai Vilniuje ir Kaune į malonius susitikimus su savimi kviečia ajurvedos centras „SPA Shanti“, kuriame drauge su mylimu žmogumi Jūs arba Jums brangūs žmonės galėsite išbandyti net kelis skirtingus viso kūno ritualus dviem. Priklausomai nuo pasiūlymo, galėsite mėgautis pėdų vonele, viso kūno, veido masažu ir pamirkti didelėje vonioje su rožių žiedlapiais. Taupantiems vertėtų apsvarstyti, ar neužteks pasiūlymo, kuriame būtų vien tik viso kūno masažas, juk jis ne mažiau malonus ir atpalaiduojantis. Tokia procedūra sugrąžina kūno harmoniją ir padeda į gyvenimą grįžti su nauja energija!