Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Upių kelias

„Upių kelias“ – tai tūkstančio kilometrų vandens maršrutų Lietuvos upėmis ir ežerais organizatorius, kurio pagalba dalyviai gali pasileisti į SOLO nuotykį vieni ar prisijungti prie organizuojamo renginio, organizuoti nuotykį šeimai ar draugų kompanijai, planuoti kelionę kartu su darbo kolektyvu.Keliauti vandeniu galima irklentėmis, baidarėmis, kanojomis, plaustais, valtimis ar kitomis vandens transporto priemonėmis pagal savo norus. Taip pat organizatorius teikia reikalingą informaciją: stovyklavietės, sodybos, viešbučiai, maitinimas, pervežimo paslaugos, gidai, naudingi patarimai ir lankytini objektai, bei visa, kas yra reikalinga nuotykiams.

Upių kelias
Filtrai

Vidutinė kaina 74,38 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų