Terapija plaukams „Botox“


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Terapija plaukams „Botox“ – tai braziliško keratino procedūrai alternatyvus gydymas, kuris užtikrina intensyvų plaukų maitinimą ir sušvelninimą.

Procedūra sukurta siekiant atkurti naudingąsias medžiagas, kurias plaukai, formuojant šukuoseną, gali ilgainiui prarasti. Į kenksmingų plaukams procedūrų sąrašą įeina džiovinimas karštu oru, tiesinimas ar garbanojimas karštomis žnyplėmis, aplinkos tarša, cheminis plaukų apdorojimas ar kita išorinė žala.

Naudojamų priemonių sudėtyje yra baltymų, vitaminų A, E, D ir B komplekso, lipidų ir mikroelementų. Priemonės taip pat praturtintos ingredientų deriniu, kuris plauko apimtį gali padidinti 2–3 kartus. Dėl preparatų plaukai ilgiau išlieka sveiki, blizgūs ir paklusnūs, sumažėja galiukų lūžinėjimas, plaukai įgauna tiesumo. Terapiją galima atlikti tiek šviesiems, tiek tamsiems plaukams.

Procedūrą rekomenduojama atlikti po ilgalaikio tiesinimo, nes pailgėja ir tiesinimo, ir „Botox“ procedūrų poveikis. Jeigu buvo atliktas „Vitaker sense“ tiesinimas / gydymas, „Botox“ terapiją galima atlikti po 1,5 mėnesio.

Dovanokite plaukams žvilgesį ir sveiką išvaizdą!

Vieta
Vieta

Jonavos g. 10, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val. 30 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Grožio salono darbo laikas: I–V 10.00–19.00 val., VI 10.00–16.00 val., VII – nedirba. Procedūrą rekomenduojama atlikti po ilgalaikio tiesinimo, nes pailgėja ir tiesinimo, ir „Botox“ procedūrų poveikis. Jeigu buvo atliktas „Vitaker sense“ tiesinimas / gydymas, „Botox“ terapiją galima atlikti po 1,5 mėnesio. Terapiją galima atlikti tiek šviesiems, tiek tamsiems plaukams.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.