Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

„Tauri Look“ dovanų čekis


Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
6 mėn. galiojimas Šis čekis yra daugiatipis

„Tauri Look“ yra lėtosios mados (angl. slow fashion) atstovės. Prekės ženklo kūrėjos siekia, jog kuriamas rūbas taptų kiekvienos moters draugu ne vienam sezonui, todėl audinių atrinkimui skiria daug dėmesio ir medžiagas perka tik aukštos kokybės ženklu pažymėtuose Italijos namuose.

„Tauri Look“ pirmenybę teikia natūraliems audiniams, nes norint rūbą dėvėti ne vieną sezoną, jis turi ne tik išlaikyti nepakitusią kokybę dėvint daug kartų, bet ir maloniai priglusti prie moters kūno.

Su šiuo dovanų čekiu gavėja galės įsigyti rūbų iš internetinės parduotuvės www.taurilook.lt už nurodytą sumą. Šio ženklo kūrėjos patars ir parinks labiausiai klientei tinkantį suknelės modelį, supakuos ir nemokamai atsiųs tiesiai į namus visoje Europoje! Jei atsiųstas modelis ar dydis netiks, jis bus nemokamai pakeistas į kitą.

Vieta
Vieta

„Tauri look“, el. parduotuvė: www.taurilook.com

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Su šiuo dovanų čekiu Jūs galėsite įsigyti rūbų iš internetinės parduotuvės Taurilook.lt už nurodytą sumą. Norint pasinaudoti dovanų čekiu, reikia susisiekti su paslaugos teikėju el. p. info@taurilook.com ir pateikti dovanų čekio brūkšninį kodą. Per 2–3 val. Jums bus atsiųstas kodas, kurį suvedus atsiskaitant už pirkinius el. parduotuvėje Taurilook.com bus nuskaičiuota dovanų čekio suma. Neišnaudota dovanų čekio suma negrąžinama. Viršijus nurodytą sumą, galima priemoka.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ „Laimingi žmonės“, VšĮ „Vilko valia“, UAB „Sveikatos centras energetikas“, VšĮ „Tulpės sanatorija“, „Pegaso“ knygynas.
Uždaryti