STRĖLIŲ MŪŠIS šaudymo iš lanko centre


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Nusibodo dažasvydis, šratasvydis ir panašūs užsiėmimai? Būtų smagu grįžti prie šaknų ir išbandyti jėgas, greitį bei taiklumą su lanku ir strėlėmis?

Nauja pramoga Lietuvoje – STRĖLIŲ MŪŠIS, tai aktyvus komandinis žaidimas, kuriame draugų kompanija ar kolektyvas apginkluojamas tikrais lankais ir strėlėmis, pritaikytomis šaudyti vieniems į kitus. Specialiai patobulintos ir strėlės, ir apsaugos neleidžia susižeisti bei patirti traumų, tad šaudymas vieniems į kitus yra saugus ir be galo linksmas užsiėmimas.

Specialioje salėje, paverstoje kovai skirtu labirintu, dvi komandos kovoja viena prieš kitą, besistengdamos nušauti kuo daugiau priešininkų bei įvykdyti kitas užduotis, o už visą tai skiriami taškai. Varžomasi keletą kėlinių. Pasibaigus laikui, daugiausia taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja.

Specialūs lankai, apsaugos, šalmai ir saugios, minkštais antgaliais strėlės – viskas bus duota. Patyrę instruktoriai išmokys naudotis šia įranga, paaiškins, kaip šaudyti lanku ir pataikyti ten, kur norite. 

Dovanokite galimybę dalyvauti mūšyje arba patys tapkite vakaro herojais!

Vieta
Vieta

Liepsnos g. 3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Iki 10 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama visus metus, nuo 10 m. amžiaus. Paslaugos teikėjai pasirūpins specialiais lankais, apsaugomis, šalmais ir saugiomis strėlėmis minkštais antgaliais.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama sportinė, laisvalaikiui skirta apranga, būtina sportinė avalynė

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.