„Raganiukės teatro“ spektaklis

  • „Raganiukės teatro“ spektaklis
  • „Raganiukės teatro“ spektaklis
  • „Raganiukės teatro“ spektaklis
  • „Raganiukės teatro“ spektaklis
  • „Raganiukės teatro“ spektaklis

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Priklauso nuo spektaklio.
Dovana skirta: 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Norėtumėte savo vaiką supažindinti su geros nuotaikos, gražių emocijų ir nepamirštamų prisiminimų kupinais spektakliais? Laukiame Jūsų „Raganiukės teatre“, kur spalvinga pasakų karalystė įtrauks ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius.

„Raganiukės teatras“ turi patį didžiausią spektaklių vaikams nuo 3 iki 13 m. repertuarą Lietuvoje. Teatras nutiesia giją tarp praeities ir dabarties, padeda kurtis jaunojo žiūrovo pasaulėvaizdžiui, formuotis vertybėms ir idealams. Moko jį atskirti gėrį nuo blogio, pamatyti grožį gyvenime ir žmonėse.

Tai profesionalus teatras, visos Lietuvos vaikus džiuginantis savo spektakliais ir renginiais. Su šiuo „Raganiukės teatro“ abonementu galima apsilankyti net 6 pasirinktuose spektakliuose Vilniuje, o vasaros laikotarpiu ir bet kuriame Lietuvos kampelyje!

Su šiuo pasiūlymu dviem galima apsilankyti pasirinktame „Raganiukės teatro“ spektaklyje Vilniuje arba pajūryje, vasaros gastrolių metu. Prieš spektaklį vaikus teatro fojė pasitiks pati Raganiukė, kuri supažindins su teatro pasauliu ir paseks vaikams pasaką.

Dėmesio! Sezono metu sukauptus aplankytų spektaklių bilietus ir abonementus sezono pabaigoje pristačius į teatrą, laukia dovana!

Išsirinkus patikusį spektaklį, būtina iš anksto rezervuoti bilietus į jį. Bilietus į pasirinktą spektaklį reikia atsiimti darbo dienomis nuo 10 iki 19 val. 

Vieta
Vieta

„Raganiukės teatras“, S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius

Trukmė
Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dovana skirta
Dovana skirta

1asm., 2 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Vaikai iki 3 m. įleidžiami nemokamai. Žiūrovai, įsigiję „Gera dovana“ čekį, likus ne daugiau nei 5 darbo dienoms iki spektaklio pradžios savo vietas turi rezervuoti tel. 8 670 97 832. Spektaklio dieną žiūrovai privalo pateikti atspausdintą čekį. Bilietų rezervacija panaikinama likus 20 min. iki spektaklio pradžios, jei bilietas neatsiimamas teatro kasoje

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.