Pramoginių šokių pamokos Kaune


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Šokių mokymai remiasi Tarptautinės šokių mokytojų profesionalų sąjungos parengta Pasauline šokių programa, tad šokti mokysitės pačiu efektyviausiu būdu.

Programa suskirstyta į tris dalis, kurios parengtos atsižvelgiant į šokančiojo patirtį bei poreikius, tad rinktis galite iš šių:

  • Pradedantieji I – tobula pradžia norintiems šokti poroje, lengvi ir smagūs pratimai lavina tarpusavio supratimą, pasikeitimas rolėmis leidžia pajusti vienas kitą, tuo pačiu išmokstant pagrindinių šokio žingsnių bei judesių. Išmoksite dažniausiai sutinkamus pramoginius šokius: valsą, tango, svingą, salsą, fokstrotą, čia čia čia.
  • Pradedantieji II – jau įsisavinus pagrindinius judėjimo poroje principus, pradėsite ne tik judėti, bet ir šokti! Dar kiek pastangų ir Jūsų pora jau trauks susižavėjusius aplinkinių žvilgsnius.
  • Hobi grupė  kursas, skirtas jau turintiems šokių pagrindus. Mokysitės madingiausių porinių šokių, be to, puikiai praleisite laiką ne tik pamokų, tačiau ir studijos organizuojamuose šokių vakaruose, išvykose bei savaitgaliais vykstančiuose praktiniuose užsiėmimuose.
Vieta
Vieta

Savanorių pr.206,Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Pasirinkite meniu viršuje.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pamokos vyksta vieną kartą per savaitę.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama judesių nevaržanti apranga ir patogi avalynė.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.