Paklaidinimas miške


Paslaugos vieta: Vilnius (aps.)
Trukmė: Apie 3 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

Kada paskutinį kartą vaikščiojote po naktinį mišką? Kaip jaučiatės išgirdę šnaresį krūmuose? O į kurią pusę sukti pasiklydus?

Pramogos dalyviai nukeliavę į miško gilumą bus padalinti į 3 grupes. Kiekviena grupė bus paklaidinta skirtingose vietose. Atvykusieji, atlikdami užduotis, išmoks turistinių ir orientavimosi miške gudrybių. Teks surasti priešininkų komandą ir patiems išeiti iš miško glūdumos. Dalyviai varžysis, kurie greičiau užkurs laužą iš to, ką ras gamtoje. Sužinos, kodėl, psichologų teigimu, paklydimas miške yra naudingas!

 

Tai puiki proga išmokti komandinio darbo, turistinių gudrybių ir neįprastai paminėti šventę. Be viso to, pasigrožėsite naktiniu, mėnulio apšviestu mišku. Šiurpuliukų bus!

Labai svarbi informacija:

  • Paklaidinimas rekomenduojamas ne jaunesniems kaip 12 m. dalyviams;
  • Siūloma apranga (kuri gali būti sugadinta neišvalomai): tamsūs, visą kūną dengiantys ir atitinkantys oro sąlygas drabužiai, kepurės. Patogi, neperšlampama avalynė (gali prireikti lietpalčių, guminių batų). Rekomenduojama atsivežti drabužius persirengimui.
  • Dalyvaujant nepilnamečiams už jų tinkamą pasiruošimą pramogai atsako lydintys asmenys.
  • Šiltuoju sezonu reikia turėti priemonę, apsaugančią nuo uodų ir erkių.
  • Paklaidinimo trukmė: 3 val.
  • Susitikimo vieta:Trakų raj., Jovariškių km. (tikslinama užsiregistravus).

Dovanokite neužmirštamus įspūdžius!

Vieta
Vieta

Jovariškės, Trakų r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Apie 3 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pramogos vieta yra saugi. Paslauga teikiama surinkus mažiausiai 12 asm. grupę, UAB „Vaiduokliai“ numatytomis datomis. Susitikimo vieta: Trakų r., Jovariškių km. (tikslinama užsiregistravus).

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ Laimingi žmonės, Všį Vilko valia, UAB Sveikatos centras energetikas, VšĮ Tulpės sanatorija, Pegaso knygynas.
Uždaryti