Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Pabėgimo kambarys dėžėje „Lobio dėžė“

Pabėgimo kambarys dėžėje „Lobio dėžė“

Paslaugos vieta: Vilnius, Kaunas
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm., 3+ asm.
65,00

Lojalumo programos nariams grįžta 4,55 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Netradicinis pabėgimo kambarys!

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį). Lobio dėžės žaidimas tinka tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.

Vaikštinėjant paplūdimiu staiga Jus apakina į krantą išmestas senovinis butelis. Prieidami arčiau pamatote, jog jo viduje guli susuktas popieriaus lapas. Ištraukiate butelį iš smėlio, atkemšate ir suprantate, kad tai tikras laiškas. Pradedate atidžiai skaityti.

„Marseli, siunčiu tau laišką butelyje. Mus užklupo didžiulė audra, manau šį kartą laivas neatlaikys. Kaip žadėjau, tavo dalis saugiai paslėpta saloje ir užrakinta, o savąją dalį aš nusinešiu į jūros dugną. Sek visus nurodymus, nuėjęs į vietą rasi skrynią bei kitus svarbius daiktus. Taip pat pridedu dvi monetas, jos padės atgauti savo dalį.“

Pabėgimo kambarys dėžėje – tai specialiai sukurta galvosūkių dėžė, kurią galima spręsti biure, sodyboje ar net miške. Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame lauks užuomina ir užduotis, kurią reikės atlikti norint atrakinti kitą skyrelį. Šiuos du punktus reikės kartoti tol, kol galiausiai bus išspręstos visos dėžėje esančios užduotys.

Ši dovana – tai 1 val. trukmės žaidimas pabėgimo kambaryje dėžėje „Lobio dėžė“. Norint atsiimti dėžę, reikės atvykti į Vilnių adresu Geležinkelio g. 6 arba Kauną adresu Griunvaldo g. 8. Dovanos gavėjui, norint įveikti pabėgimo kambarį dėžėje, reikės išspręsti visas „Lobio dėžės“ užduotis!

Dovanokite loginius žaidimus!

Vieta
Vieta

Pabėgimo kambarys „Break Free“, Griunvaldo g. 8, Kaunas (rodyti žemėlapyje)

Geležinkelio g. 6, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1–5 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Norint atsiimti dėžę, reikia atvykti adresais Geležinkelio g. 6, Vilnius arba Griunvaldo g. 8, Kaunas. Atsiimant reikalingas 100 Eur užstatas. www.breakfree.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.