Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Skrydis oro balionu

Skrydis su oro balionu yra vienareikšmiškai viena įspūdingiausių ore vykstančių pramogų, kuri tikrai taps įsimintinu nuotykiu visam gyvenimui.  Ši pramoga vyksta virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Trakų, Palangos, Marijampolės, Utenos ir Molėtų apylinkių. Tad akivaizdu, jog tikrai išvysite pačius gražiausius Lietuvos vaizdus, nuo kurių net kvapą užgniauš. Skrydžiai oro balionu yra itin gerai ir gausiai vertinama pramoga, kurią kaip dovaną renkasi vis daugiau lietuvių. Skrydžių dalyviai pasakoja, jog prieš pakylant visuomet jaučiamas nedidelis jaudulys, tačiau tai natūralu! Juk greit patirsite kažką nepakartojamo! Skrendant oro balionu, patariama apsirengti šilčiau, kadangi viršuje, kaip žinia, oras kiek vėsesnis. Na, o skrendant labai karštą vasaros dieną patartina pasirūpinti pečių apsauga nuo degiklio skleidžiamos kaitros. Skrydžio dalyviai taip pat pasakoja apie įdomius ir linksmus profesionalių pilotų pasakojimus, jaukią atmosferą skrydžio metu ir specialią programą, dėl kurios skrydis tampa dar nuostabesnis. Tokie neįprasti skrydžiai apibūdinami kaip viena nerealiausių patirčių, todėl šią pramogą verta išbandyti kiekvienam – tiek jaunam, tiek vyresniam asmeniui. Skrydžiai oro balionu trunka apie 1 valandą, o su pasiruošimu – apie 3 val. Po skrydžio visi, oro balionu skridusieji pirmą kartą, simboliškai pakrikštijami ir įšventinami į oreivius, jiems suteikiami oreivių krikšto vardai ir įteikiami skrydžio diplomai. Svarbu pabrėžti, jog visi oro baliono keleiviai, įsigiję dovanų čekius šiai pramogai iš Geradovana.lt, yra draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, tad padangėse galėsite skristi jausdamiesi saugiai. Taigi, galiausiai Jums tereikia susitarti dėl skrydžio laiko, patogiai apsirengti bei į skrydžio vietą atvykti su pačiomis geriausiomis nuotaikomis! Jau išbangę šią pramogą žmonės sako, jog tai nepakartojamas nuotykis, kurį norėsis pakartoti dar ir dar! Išbandykite ir Jūs!

Skrydis oro balionu
Filtrai

Vidutinė kaina 423,23 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Skrydžiai oro balionu

Skrydis oro balionu – viena įspūdingiausių oro pramogų ir įsimintinas nuotykis visam gyvenimui. Oro balionai kyla virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Trakų, Palangos, Marijampolės, Utenos ir Molėtų apylinkių. Oro balionų pilotai parenka vaizdingiausius maršrutus.

Populiariausi skrydžių oro balionu variantai

  • Vienas naujausių šios kategorijos pasiūlymų – tai rytinis skrydis oro balionu. Šį dovanų čekio variantą rasite tik pas mus – Geradovana.lt. Skrydžiai itin įspūdingi rudens rytais, kai miestai vaduojasi iš rūko skraistės. Kylant atsiveria nuostabūs gamtovaizdžiai, miestas apšviečiamas trapių rytinės saulės spindulių. Rytinius skrydžius galima rinktis virš Vilniaus senamiesčio, Trakų pilies ir Kauno miesto. Vasarą skrydžiui pradedama ruoštis nuo 5–7 val. ryto darbo dienomis ir 6–8 val. ryte savaitgaliais. Pavasarinių ir rudeninių skrydžių laiką patikslins pilotas Romanas Mikelevičius, oro balionais skraidantis jau 30 metų.

  • Įprastai oro balionu gali skristi 4 asmenys ir pilotas. Tačiau jei norite skrydžiu mėgautis dviese ir būti vieninteliai keleiviai oro balione, galite rinktis romantiško skrydžio oro balionu dviems variantą.

  • Oro balionu kviečiami skristi ir vaikai nuo 6–7 iki 12 metų. Jie turėtų būti bent 120 cm ūgio – tokio aukščio yra oro balionų krepšiai. Vaikai ir paaugliai iki 16 m. oro balionu gali skristi tik kartu su lydinčiuoju asmeniu.

Pramogos dalyvių atsiliepimai

Skrydžiai oro balionu – itin palankiai ir gausiai įvertinta pramoga. Skrydžių dalyviai mini nedidelį jaudulį, kai oro balionas atsiplėšia nuo žemės ir netikėtumus leidžiantis, nes oro baliono krepšys gali virsti ant šono. Tačiau jei dalyviai klauso piloto instrukcijų, nusileidžia visiškai saugiai.

Skrendant oro balionu, patariama apsirengti šiek tiek šilčiau, negu įprastai tokiu oru, nes padangėje yra keliais laipsniais vėsiau, o skrendant net ir labai karštą dieną patariama pasirūpinti pečių apsauga nuo degiklio skleidžiamos šilumos.

Skrydžio dalyviai taip pat mini įdomius ir linksmus pilotų pasakojimus, jaukią atmosferą skrydžių metu ir specialią programą, dėl kurios skrydis tampa dar įspūdingesnis. Skrydžiai oro balionu apibūdinami kaip viena nuostabiausių patirčių gyvenime, todėl šią pramogą verta išbandyti kiekvienam.

Skrydžiai oro balionu trunka apie 1 valandą, o su pasiruošimu – iš viso apie 3 val. Po skrydžio visi, oro balionu skridusieji pirmą kartą, simboliškai pakrikštijami ir įšventinami į oreivius, jiems suteikiami oreivių krikšto vardai ir įteikiami skrydžio diplomai.

Pasirūpiname skrydžių dalyvių draudimu

Visi keleiviai, įsigiję dovanų čekius skrydžiui oro balionu iš Geradovana.lt, yra automatiškai draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, tad teriekia susitarti dėl skrydžio laiko, patogiai apsirengti ir apsiauti bei į skrydžio vietą atvykti gerai nusiteikus! Apskritai oro balionas – viena saugiausių transporto priemonių, skrendanti iki 18 km/h greičiu.

Skrydis oro balionu – tai nepakartojamas nuotykis, kurį norėsis pakartoti dar ir dar. Daugiau informacijos apie skrydžius oro balionu galite rasti Geradovana.lt tinklaraštyje.