Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Lauko teniso pamoka

Naujiena

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm., 3+ asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

„M Tennis“ – jau 6-erius metus sėkmingai veikianti lauko teniso trenerių bendruomenė Vilniuje, treniruojanti tiek pradedančius, tiek jau pažengusius vaikus ir suaugusius.

Šios bendruomenės įsteigėjas ir pradininkas Mažvydas Gražys – daugkartinis Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionatų dalyvis ir prizininkas, tenisą žaidžia jau 20 metų ir aistra šiai sporto šakai visiškai neblėsta. Mažvydas, baigęs sportininko karjerą, kartu su kolegomis savo įgytas žinias ir patirtį perduoda šio sporto entuziastams ir visiems, kurie nori išmokti žaisti lauko tenisą!

Siūlomos lauko teniso treniruotės pagal klientų poreikius: individualios, dviejų asmenų, grupines, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Paslaugos teikėjas suderins patogų laiką, pasirūpins korto rezervacija, teniso raketėmis ir kamuoliukais, tad klientui tereikės patogios sportinės aprangos, vandens buteliuko ir geros nuotaikos! Kokį treniruotės tipą rinktis?

  • Individuali lauko teniso treniruotė (1 asm.): geriausias būdas puoselėti bei išmokti taisyklingo žaidimo. Dažnai žmonės pamiršta, kad neteisingai išmoktus techniką vėliau ją pataisyti yra ženkliai sudėtingiau nei nuo nulio išmokti žaidimo pagrindų.
  • Dviejų asmenų lauko teniso treniruotė (2 asm.): puikus kainos ir kokybės santykis. Gera praktika išmokti teisingai žaisti su savo lygio žaidėju iš šalies prižiūrint profesionalui.
  • Grupinė lauko teniso treniruotė (3–4 asm.): puiki pradžia išmokti žaidimo pagrindų ir įgyti šiek tiek teorinių žinių. Vėliau puoselėjant savo įgūdžius bei techniką taip pat rekomenduojama įtraukti treniruočių dviese arba individualiai.

Dovanokite galimybė išmokti naujo hobio!

Vieta
Vieta

SEB arena, Ąžuolyno g. 7, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Asmenų skaičius nurodytas pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Darbo laikas: I–IV 7.00–22.00 val., V 7.00–21.00 val., VI–VII 8.00–22.00 val. www.tenisotreneris.lt

Apranga
Apranga

Patogi sportinė apranga ir avalynė.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.