Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Kelionė po Šiaurės Lietuvos kraštą


Paslaugos vieta: Panevėžys (aps.)
Trukmė: 1 diena
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Turininga ir smagi pažintinė kelionė autobusu po Šiaurės Lietuvos kraštą. Čia ne tik išgirsime apie šio krašto gamtos, istorijos ypatumus, bet ir daug sužinosime apie kultūrinį paveldą, žmonių papročius ir tradicijas!

Kelionę pradėsime iš Vilniaus ar Kauno Rokiškio link. Rokiškyje  lauks ekskursija po Tyzenchauzų dvaro rūmų ansamblį, senąją miesto aikštę ir Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčią bei jos požemius.

Tyzenchauzų dvaro rūmuose lauks programa „Sūrio kelias“. Būsime nuvesti į degustacijos salę, kur, susėdę prie stalų dengtų balta staltiese, ragausime 4–5 rūšių sūrius, baltą varškę, žiūrėsime specialų filmą apie UAB „Rokiškio sūris“.

Iš sūrio sostinės keliausime į Biržus, kur netoli yra Kirkilų kaimas. Jame – apie 30 smegduobių, užpildytų vandeniu – tai kartstiniai ežerėliai. Vieta jaukiai sutvarkyta, pastatytas Kirkilų apžvalgos bokštas. Bokštas savo forma primena kanoją. Užlipus į viršuje įrengtą apžvalgos aikštelę, galėsime grožėtis Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje esančių karstinių įgriuvų ežerėliais. Čia pat mūsų lauks vietinio kulinarinio paveldo pietūs: žuvienė, rupių miltų blynai ir žolelių arbata.

Sotūs keliausime į Biržų tvirtovę, kur dalyvausime programoje „A biržiečė vaišin dainuodamūs“. Programoje dalyvauja folkloro ansamblis, todėl programos metu ne tik pamatysime visus alaus gamybai naudotus įrankius, bet sužinosime ir alaus gamybos subtilybes. Sužinoję, ragausime biržietiško alaus ar giros, naminės duonos, sūrio... O ansamblis dainuos šio krašto dainas, pūs ragus, šoks ir mus šokdins.

Prieš keliaujant namo, susipažinsime su Biržų įžymybėmis: smegduobėmis (Karvės ola), Širvėnos ežeru, Astravo rūmais bei pėsčiųjų tiltu, kurio ilgis net 525 metrai. Vakare, sotūs ir kupini įspūdžių, keliausime namo.

Į kelionę po Šiaurės Lietuvos kraštą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.

Dovanokite galimybę pažinti Lietuvos kraštą nuotaikingai!

Vieta
Vieta

Vilnius, Kaunas (tikslinama registruojantis).

Trukmė
Trukmė

1 diena

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Išvykimo laikas tikslinamas 5 d. prieš kelionę.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Panevėžys (aps.)
Trukmė: 1 diena
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 4,10 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės