Kelionė į delfinariumą ir ekskursija


Trukmė: 1 diena
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

 Lietuvos uostamiestis ir visada svečių nuoširdžiai laukiantys simpatiškieji delfinai!

Visi, maži ir dideli, delfinų mylėtojai ir kelionių mėgėjai laukiami smagioje savaitgalio kelionėje Lietuvoje PAS DELFINUS!

 

Išvykimas: anksti ryte iš Vilniaus arba Kauno.

Pakeliui aplankysime seniausią Lietuvos muziejų, įkurtą ąžuolo drevėje – Dionizo Poškaus Baublyje*. Atvykusieji sužinos, kodėl jis buvo taip pavadintas ir kas iki šiol jame yra saugoma.

 

Atvykimas: į Klaipėdą, kur su keltu (be autobuso) keliamasi į Smiltynę.

Delfinariume atvykusiųjų lauks nuotaikinga delfinų programa, nustebinsianti triukais, išskirtiniais talentais ir, žinoma, žaismingais vandens purslais! Taip pat lankysimės jūrų muziejuje*, kur jūros gyvenimo įdomybės sužavės ir didelius, ir mažus!

Pasigrožėję delfinų pasirodymais ir muziejų ekspozicijomis, grįšime atgal į Klaipėdą, kur lauks ekskursija po Klaipėdos senamiestį. Ekskursijos metu bus supažindinama su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, klaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat pamatysime jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusią skulptūrą – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • gido-kelionių vadovo paslaugos (lietuvių kalba);
  • ekskursija po Klaipėdos senamiestį (lietuvių kalba).

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • kelto bilietas Klaipėda–Smiltynė–Klaipėda (pilna kaina į abi puses – 0,8 Eur, su 50 % nuolaida – 0,40 Eur; su 80 % nuolaida – 0,16 Eur;
  • bilietas į delfinariumą (suaugusiesiems – 6–9 Eur; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams – 3–4,5 Eur).
  • Jūros muziejus: 6–9 €/asm.; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams 3–4,5 €/asm., (nuo rugsėjo mėn. muziejus moksleiviams nemokamas).

 

Spalvinga pajūrio kelionė!

Vieta
Vieta

Vilnius, Kaunas (tikslinama registruojantis).

Trukmė
Trukmė

1 diena

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Išvykimo laikas tikslinamas 5 d. prieš kelionę. Kelto, muziejų ir delfinariumo bilietai į pasiūlymo kainą neįskaičiuoti.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant Gera dovana parduotuvėse.