Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ilzenbergo dvaro ūkio krautuvėlės dovanų čekis

Tik pas mus

Paslaugos vieta: Vilnius, Panevėžys (aps.)
Įveskite sumą nuo: 15,00 € iki 200,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Galimybė pratęsti Greitas pristatymas

Mėgaukitės gamtos harmonijoje išaugintais produktais!

Ilzenbergo dvaras – tai ne tik muziejus, kuriame miega praėjusių amžių istorijos, bet ir iki šių dienų šurmuliuojantis gyvenimas – dvaro teritorijoje gyvena žmonės, veikia pirmasis ir didžiausias Baltijos šalyse Ilzenbergo dvaro ūkis, kuris išlaiko natūralios žemdirbystės tradicijas iki šių dienų.

2014 m. naujai atgimęs Ilzenbergo ūkis tęsia natūralios žemdirbystės tradicijas. Čia Lietuvoje plačiausias viename ūkyje ekologiškai išaugintų ir rankomis pagamintų natūralių produktų pasirinkimas. Veikia 8 gamybos cechai: pieninė, mėsos cechas, universali maisto gamybos virtuvė, pakavimo cechas su sandėliais, rūkykla, birių produktų pakavimo cechas, medaus cechas. Daugiau nei 100 skirtingų maisto produktų gaminami laikantis krašto tradicijų ir gamtos ritmo, su meile ir atsidavimu, kad produktai išliktų skanūs ir naudingi sveikatai.

Produktai gaminami be konservantų, todėl jų galiojimas yra ypač trumpas ir produktai visada švieži. Jie keliauja trumpiausiu keliu – iš ūkio tiesiai į valgytojo namus ar prekybos vietas.

Dvaro ūkio krautuvėlės asortimentas:

  • Natūralūs produktai gaminami rankomis pagal dvariškus receptus: šaltiena, paštetai, mėsos vyniotiniai, dešros, sultiniai.
  • Pieno produktai – iš sertifikuoto dvaro karvių pieno: natūralus pienas, rūgpienis, kefyras, airanas, grietinė, sviestas, varškė, sūriai, užtepėlė ILZENBERG, sviestas GHI. 
  • Šviežia jautiena, veršiena – natūrali, liesa, įkrauta saulės energijos ir tikro skonio.
  • Iš ūkyje išaugintų grūdų kepama natūralaus raugo įvairių rūšių duona, be pridėtinio cukraus: juoda, šviesi duona, batonas, pilno grūdo lazdelės su sūriu Ilzenberg. 
  • Konditerijos gaminiai natūralūs, mažiau saldūs, todėl ne tik skanūs, bet ir sveikesni: varškės pyragas, dvariški sviestiniai sausainiai.

Ši dovana – tai nurodytos vertės dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti Ilzenbergo dvaro ūkio krautuvėlėse.

Dovanokite Ilzenbergo dvare harmonijoje su gamta išaugintus produktus!

Vieta
Vieta

Krautuvėlė Vilniuje – BENEDIKTO turguje, Ukmergės g. 259 (rodyti žemėlapyje)

Dvaro ūkio krautuvėlė – Ilzenbergo k. 4, Juodupės sen. Rokiškio r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekiu atsiskaityti galima tik fizinėse Ilzenbergo dvaro ūkio krautuvėlėse. Dovanų čekio suma grynaisiais pinigais neišmokama. Neišnaudota dovanų čekio suma negrąžinama.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius, Panevėžys (aps.)
Įveskite sumą nuo: 15,00 € iki 200,00 €
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Galimybė pratęsti Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės