HARMONY PARK: nakvynė dviem viloje + SPA

Dovanos įvertinimas: 2.0 (1 Įvertinimai)

Paslaugos vieta: Kaunas (aps.)
Naktų kiekis: 1 naktis
Trukmė: 1 nakvynė
Dovana skirta: 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė.

Daugiau kaip 200 ha plote rasite įvairaus dydžio vilų, žirgyną, tarptautinius standartus atitinkantį hipodromą, tvenkinius maudynėms, estradą, 5+ žvaigždučių viešbutį, traukiantį lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Į šio pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas „Harmony park“ viloje „Vienybė“;
  • neribotas apsilankymas SPA „Simboly“ vandens ir pirčių erdvėje, kurioje yra 25 m ilgio plaukimo baseinas, baseinas su kaskadomis, masažinėmis įlankomis, povandeniniais geizeriais ir masažiniais gultais, sūkurinė vonia, sauna bei garinė pirtis;
  • pasivažinėjimas dviračiais.

Dovanokite ramybę ir atokvėpį dviem!

 

Vieta
Vieta

Vazgaikiemis, Prienų r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 nakvynė

Dovana skirta
Dovana skirta

2 asmenims

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Atvykimas – nuo 15 val., išvykimas – iki 12 val. Vandens ir pirčių erdvė veikia nuo 10.00 val. iki 22.00 val. Vaikai iki 10 m. vandens ir pirčių erdvėje gali pramogauti kasdien nuo 10.00 val. iki 16.00 val. Pusryčiai tiekiami: I–VII nuo 8.30 iki 11.00 val. Restorano darbo laikas: I–IV nuo 12.00 iki 22.00 val., V–VII nuo 12.00 iki 23.00 val. www.harmonypark.lt

Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi
VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

2.0 1 Įvertinimai

5 balai 0%

4 balai 0%

3 balai 0%

2 balai 100%

1 balas 0%

Sklandi registracija 1.0
Aptarnavimas 3.0
Aplinka 5.0
Atmosfera 4.0
Bi

Birutė

2.0 Detalesnis vertinimas
Bendras vertinimas
Bendras vertinimas 2.0
Sklandi registracija 1.0
Aptarnavimas 3.0
Aplinka 5.0
Atmosfera 4.0

Vieta graži, didelė teritorija, kambariai erdvūs, juose galima rasti visus reikiamus poilsiui daiktus (puodeliai, lėkštės, šašlykinė). Tačiau kalbant apie žadėtus dalykus t. y. neribotas SPA, pasivažinėjimas dviračiais tai visko reikia reikalauti. Atvykus ir užsiregistravus neatkreipėme dėmesio, o vėliau pastebėjome kad užrašė SPA ne kaip kupone rasoma neribotą, o parašė tik 3val., nuėjus aiškintis kodėl taip atsitiko pasakė, kad tiek tepriklauso, tačiau kalbant toliau "išsiderėjome" neribotą, bet ir tai tik atvykimo dieną, už kitą dieną pasakė, kad reikės susimokėti. Ta pati situacija buvo ir su dviračiais, tačiau už juos buvo paprašyta susimokėti iškart apie juos prašnekus nes neva jie nepriklauso. Taigi po ilgų kalbų gavome ir juos. Tačiau perkant kuponą tikrai negalvoji, kad tiek reikės eiti ir gaišti laiką norint gauti tai, kad užrašyta.

2018-11-30 Ar šis komentaras Jums naudingas? Taip (39) Ne