Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Enduro pamoka + bekelės turas


Paslaugos vieta: Vilnius (aps.), Trakai
Trukmė: 2 val.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Pažinti enduro motociklą ir pamatyti jo galimybes natūralioje aplinkoje jau gali išbandyti kiekvienas norintis! Tai bus pati įsimintiniausia intriga, kurią tik gali įsivaizduoti miesto žmogus, ištroškęs visiškai atitrūkti nuo kasdienybės ir maksimaliai priartėti prie laukinės gamtos.

Po įgūdžius lavinančios pamokos saugioje trasoje bekelės turo maršrutas paprastai driekiasi mažai lankomais ir dažniausiai apleistais miškų keliukais. Gabesni neaplenks ir sunkiai pravažiuojamų ruožų. Būtent pastarieji ir parodo gebėjimus kovoti iki galo ir kartu padėti kolegoms.

Bendromis jėgomis per 2 valandas grupė tradiciškai įveikia iki 20 kilometrų ilgio maršrutą (neskaičiuojant pamokų trasoje), regėdami nuostabius gamtos paminklus. Trumpas, bet efektingas susipažinimas su enduro motociklu yra skirtas net minimalius motociklo vairavimo įgūdžius turinčiam žmogui. O pagrindinius vairavimo bekelėje įgūdžius suteiks profesionalus turo vedlys specialioje trasoje.

Tradicinė pramogos eiga:

  • vairavimo pamokos saugioje trasoje (trukmė priklauso nuo dalyvio įgūdžių);
  • pažintinis bekelės turas.

Įskaičiuota: profesionalus instruktorius ir vedlys, naudojimasis enduro motociklu, motociklininko striuke, šalmu, batais, kuras, apsaugos ir serviso automobilis esant gedimui, smulkus motociklo remontas, fotosesija.

Turo dalyvis privalo palikti 50 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.

Dovanokite nepamirštamą nuotykį ir emocingame ture!

 

DĖMESIO. Paslauga neteikiama lapkričio–gruodžio mėnesiais.

Vieta
Vieta

„Enduro Lithuania“ trasa Puzinavos k., prieš kavinę MEDEINA, Vilnius–Kaunas magistralės 31 kilometras, Vievio sen., Elektrėnų sav.

Trukmė
Trukmė

2 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslaugos suteikimo data bei laikas tvirtinamas individualiai formuojant grupę mažiausiai iš 4 asmenų. Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. Turo dalyvis privalo palikti 50 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.

Apranga
Apranga

Rekomenduojama turėti visus vidinius drabužius (sintetinio pluošto), tvirto audinio kelnes

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.