Nesikrimsk dėl dovanos

Dovanų kortelė | NORDIKA


Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
Galima išnaudoti per kelis kartus, skirtingose parduotuvėse Galioja 6 mėn. Nuo 10 € Prekybos slėnis šeimos ir namų pirkiniams

NØRDIKOS prasmingų pirkinių slėnio dovanų kortelė – tai bene geriausia dovana, nes tik apdovanotasis geriausiai žino, ko jis nori. Padovanokite šią dovanų kortelę ir leiskite apdovanotajam pačiam išsirinkti. Dovanų kortelė jos gavėjui suteikia šiuos privalumus:

  • Ji yra daugkartinio panaudojimo, todėl pasirinkitoje vietoje gavėjas galės išleisti norimą pinigų sumą, o likutį bet kuriuo metu galės panaudoti kitoje, jam patogioje, prekybos vietoje.
  • Prie dovanų kortelės priskyrus kontaktą, kortelės vagystės ar praradimo atvejų kortelę galima blokuoti, o jos likutį perkelti į naują kortelę.
  • Kortelės likutį ir galiojimą galima sužinoti išmaniuoju telefonu nuskaičius kortelės QR kodą arba dovanų kortelių savitarnoje.

NØRDIKA - tai šiuolaikiškas ir modernus mažmeninės prekybos slėnis, kuris iškilo pietinėje Vilniaus dalyje prie vienos svarbiausių Vilniaus transporto arterijų Pietinio aplinkkelio ir IKEA parduotuvės. Šis rajonas patrauklus tuo, kad yra arti centro, čia galima greitai atvykti iš beveik visų miesto vietų. Taip buvo išvengta vienos iš pagrindinių apsipirkimo problemų sostinėje – beprasmio laiko leidimo kamščiuose, važiuojant į ir iš prekybos centrų. Nutiesus Vakarinį ir Pietinį aplinkkelius, pietinės miesto dalies patrauklumas dar labiau išaugo.

NØRDIKOJE nerasite mados prekių, batų, tačiau čia atvykę galėsite išsirinkti bene viską, ko gali prireikti šeimai, namams ir augintiniams. Kokybiškų ir išskirtinių prekių pasiūla namams, sportui ir laisvalaikiui, žaislai ir drabužiai vaikams, prekės augintiniams, veterinarijos klinika ir, be abejo, maisto prekės. Štai todėl apsipirkimo procesas čia yra koncentruotas, stengiamės padėti pirkėjams išvengti laiko švaistymo.

Siekiant kuo didesnio komforto pirkėjui, NØRDIKA buvo suprojektuota šiuolaikiška, moderni ir erdvi, bet tuo pačiu ją galima greitai ir lengvai apeiti, prekybos centras yra vieno aukšto pastate.

Dovanų kortele galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas prasmingų pirkinių slėnyje NØRDIKA, Vikingų g. 3, Vilnius esančiose parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose, išskyrus NØRDIKOS dovanų kortelės naudojimo taisyklėse nurodytas parduotuves ir paslaugų teikėjus.

SVARBU! Įsigydami NØRDIKA dovanų kortelę Jūs patvirtinate, kad susipažinote su dovanų kortelės naudojimo taisyklėmis.

Vieta
Vieta

Vikingų g. 3, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 dovanų kortele galima atsiskaityti skirtingose parduotuvėse

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

NØRDIKA

Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
Galima išnaudoti per kelis kartus, skirtingose parduotuvėse Galioja 6 mėn. Nuo 10 € Prekybos slėnis šeimos ir namų pirkiniams
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia
Kaip veikia „Gera dovana“ čekis?
Kaip atrodo el. čekis? Plačiau