Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka
Prekybos ir pramogų centras BABILONAS – net išrankiausiam žmogui!

Dovanų čekis | BABILONAS


Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nuo 10 € Galioja 3 mėnesius Panevėžys Virš 80 parduotuvių, restoranų ir paslaugų centrų, bei didžiausia regione parduotuvė NORFA XXL

BABILONAS - prekybos ir pramogų centras, kur savo poreikiams prekių bei pramogų ras ir jaunimas, ir namų šeimininkės, ir išrankaus skonio žmonės.

Prekybos centre suburtos unikalios pramogos: naujas ir modernus „Apollo“ kino teatras, išskirtiniai restoranai: „CanCan pizza“, „Hesburger“, „Etno dvaras“, kavos namai „Piacetto“ ir „Maestro Coffee“.

BABILONE rasite platų laisvalaikio bei sporto prekių ir įrangos pasirinkimą, parduotuvės: „Sports Direct“, „Puma outlet factory“, „Hiatus“ ir kt. Gausus buities, namų apyvokos, buitinės technikos, interjero prekių, baldų pasirinkimas.

Prekybos centre jūsų laukia ir didžiausias Aukštaitijoje baldų, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimas.

SVARBU! Įsigydami PPC  „Babilonas” dovanų čekį Jūs patvirtinate, kad susipažinote su dovanų čekio naudojimo taisyklėmis.

Vieta
Vieta

Klaipėdos g. 143A, Panevėžys (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Vienu dovanų čekiu galima atsiskaityti tik 1 parduotuvėje.

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

3 mėn.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

Klausimas:
Taisyklėse rašo, jog su Babilono dovanų čekiu negalima atsisakyti Norfa XXL. O prie aprašymo pateikta, jog 80 parduotuvių, tarp jų ir Norfa XXL. Gal galite pakomentuoti?
Vijole
|
2020-04-30
Atsakymas:
Laba diena, Parduotuvių, paslaugas teikiančių įmonių, nepriimančių BABILONO dovanų čekio, sąrašas šiai dienai: „Norfa XXL“, „Skiro kava“, „Pigu.lt“, „Bottlery“, „Vynoteka“, „Apollo kinas“, Baldų šalyje: „Accanto“, „Epinera“, taip pat žaidimų ir lošimų automatai, lažybų punktai, bilietų platinimo vietos bei draudimo įmonės.
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip Ne
Klausimas:
Sveiki! Ar galima perkant dovanų kuponą jį apmokėti su paypal arba kreditine kortele. Tai aktualu gyvenantiems užsienyje ir neturintiems lietuviškos banko sąskaitos.
Ruta
|
2020-04-11
Atsakymas:
Laba diena, Jūs galite apmokėti užsakymą kreditine kortele. Visus atsiskaitymo būdus rasite žemiau pateiktoje nuorodoje: https://www.geradovana.lt/apie/apsipirkimas/atsiskaitymo-budai
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip Ne
Klausimas:
Ačiū. O sakykite gal tokiu atveju yra galimybė kupono galiojimą iškart turėti bent 6 mėn. Šiuo metu karantinas iki mėnesio pabaigos ir dar neaišku kiek tęsis. Čekio man reikia šiandien, tad prarandu iškart kupono galiojimo laiką, ko pasekoje džvanos gavėjui sukeliami nepatogumai dėl panaudojimo. P.S. pastebėjimas :) reikėtų Jums peržiūrėti jūsų puslapyje pateiktą informaciją dėl čekio panaudojimo, nes Norfa prekybos centre jis negaluoja, kaip ir negalioja Apollo kine ( Pc babilonas taisyklės).
Dovilė
|
2020-04-09
Atsakymas:
Laba diena, Dovanų čekį galite drąsiai įsigyti, kadangi visi prekybos centro Babilonas dovanų čekiai bus NEMOKAMAI AUTOMATIŠKAI pratęsti 2 mėnesiams, jei čekis dar galiojo kovo 16 d. ir ilgiau. Tad įsigijus dovanų čekį dabar, pasibaigus karantino laikotarpiui, jis bus nemokamai pratęstas dviem mėnesiams. Mes reaguojama į besikeičiančią situaciją, ir priklausomai nuo aplinkybių, darome viską, kad mūsų klientai dėl karantino nenukentėtų bei sudarome visas sąlygas pasinaudoti įsigytomis dovanomis po karantino laikotarpio. Ačiū už objektyvias pastabas dėl pateiktos informacijos aprašyme. Nedelsiant pataisysime pateiktą informaciją.
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip Ne
VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

BABILONAS

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nuo 10 € Galioja 3 mėnesius Panevėžys Virš 80 parduotuvių, restoranų ir paslaugų centrų, bei didžiausia regione parduotuvė NORFA XXL
Pirkimo taisyklės
Norite įpakuoti savo dovaną?
Sužinoti daugiau Čia