Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sanatorijos Birštone

Lietuvos pietuose įsikūręs Birštonas garsėja kaip viena geriausių sveikatingumo turizmo vietų Lietuvoje. Galbūt todėl Birštono sanatorijos jau daugelį metų traukia turistų minias, norinčias atgaivinti kūnus bei pagerinti emocinę savijautą. Sanatorijos Birštone suteikia progą turiningai bei naudingai praleisti tiek trumpus savaitgalius, tiek ir poilsio pilnas savaites apsuptiems gamtos, profesionalių procedūrų bei pozityvios atmosferos.

Filtrai

Vidutinė kaina 403,29 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Birštonas – kurortinis miestas Lietuvos pietuose, garsėjantis nuostabia gamta, aukštos kokybės sveikatingumo paslaugų gausa bei ramia ir atpalaiduojančia atmosfera. Tai puikus miestas tiems, kurie nori pabėgti nuo nuolatinio judėjimo, perdėto miesto šurmulio ir mieliau pasidžiaugtų lėtesnio gyvenimo tempu.

Birštono Sanatorijos

Birštonas - sveikatingumo kurortas. Čia gausu ne tik pavienių su vidine bei išorine žmogaus gerove susijusių veiklų bei pramogų, bet ir puikių sanatorijų. Net ir patiems išrankiausiems patiks sanatorijos Birštone. Dėl mūsų partnerių, tokių kaip Eglės Sanatorija, Tulpės Sanatorija, Birštonas turistus traukia ištisus metus, mat net ir šaltuoju metų sezonu čia įdomu ir gera apsilankyti, pasilepinti procedūromis.
Sanatorijose siūlomi įvairūs poilsiniai kelialapiai, galima lankytis tik vienai ar dviem nakvynėms, tiek pasilepinti ir ilgesnėmis atostogomis. Čia gerai laiką praleis tiek individualiai keliaujantys žmonės, tiek poros, tiek šeimos su vaikais. Kelialapiai į Birštoną taip pat gali tapti ir puikia dovana!
Kiekvienos Birštono sanatorijos kainos priklauso nuo nakvynių bei svečių skaičiaus, norimų procedūrų paketo, savaitės dienos ir kt.