Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Žurnalų prenumerata – Kalėdinė dovana?

2019-10-02

Žurnalų prenumerata – Kalėdinė dovana?

Pasinėrę į išmaniųjų įrenginių pasaulį, dažnai pamirštame, kokį malonumą suteikia tarp pirštų šmėžuojantys lapai, spaustuvės kvapas bei pats skaitymo procesas. Ar kada pagalvojote, jog puiki dovana artimajam Kalėdų proga galėtų būti žurnalo prenumerata? Jeigu ne, pateiksime Jums visus argumentus, kodėl tokia dovana – ideali, bei kurie leidiniai šiuo metu yra populiariausi.

Kodėl leidinio prenumerata – gera dovana?

Visų pirma, ir, ko gero, svarbiausia priežastis, kodėl žurnalo prenumerata – puiki dovana, yra ta, jog prenumerata – ilgalaikė dovana. Dovanos gavėjas nuolat gauna staigmenų pašto dėžutėje – kas mėnesį, du, tris ir t. t. Tai leidžia jam nepamiršti apie Jus ir Jūsų gerą skonį dovanoms.

Antra, prenumerata leidžia sutaupyti. Tad jei dovanos gavėjui buvo įprasta šį leidinį pirkti prekybos centruose,  tai bus puiki proga, parodyti jam, jog prenumeratos dėka galima sutaupyti kelis eurus ateityje. Taip pat, kol Jūsų artimasis gaus leidinį į namus, jam nereikės keliauti kiekvieną mėnesį į parduotuvę jo ieškoti...

Galiausiai, jei dovanos gavėjas jau seniai planavo užsisakyti žurnalo prenumeratą, tačiau vis atidėliojo, padarykite tai už jį! Jis tikrai nuoširdžiai džiaugsis tokia dovana. O galbūt jei jis visai neplanavo to daryti, tačiau Jūs rūpestingai apgalvojote, jog būtent tas ar anas leidinys jam labai pravers! Toks gestas parodys artimajam Jūsų nuoširdų rūpestį!

Žurnalų prenumerata moterims

Nesuklysite manydami, jog didžioji dalis žurnalų Lietuvoje yra skirti būtent moterims. Tačiau, iš tiesų, juk jos kur kas dažniau nei vyrai randa laiko prie kavos puodelio paskaityti įdomias rubrikas... Tad jei ieškote idealios bei prasmingos dovanos moteriai, rinkitės šių žurnalų prenumeratas: „Prie kavos“, „Moters savaitė“, „Žmonės“, „Moteris“, „Laimė“, „Happy365“, „Ieva“ ir pan. Na, o mamoms puikiai tiks tokie žurnalai kaip „Tavo vaikas“ ir „Mažylis“. Šiuose leidiniuose gausu naudingos informacijos apie vaikų ugdymą, mitybą, psichologiją...

Gaminančioms moterims, dovanokite šių leidinių prenumeratas: „Virtuvė. Nuo... Iki...“ arba „Moters savaitgalio virtuvė“. Paauglėms arba jaunoms merginoms puikiai tiks „Panelė“, „Justė“ bei „Cosmopolitan“ prenumeratos. Na, o besidominčioms psichologija bei savęs atradimu, tikrai tiks ir patiks „Psichologija Tau“, „Būrėja“ ir „Tau apie tave“ žurnalai. Klaidinga manyti, jog leidinys „Būrėja“, skirtas tik burtais užsiimti, nes iš tiesų, šis žurnalas leidžia pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo!

Žurnalų prenumerata vyrams

Vyrams labiau patinki rimtesnio turinio leidiniai. Dažniausiai specializuoti: apie automobilius, statybas, žvejybą, medžioklę, mokslą ir t. t. Taigi, galite rinktis universalų paprastą žurnalą „Tik vyrams“ arba rimtesnį „A-ZET“, kuriame galima rasti įvairios informacijos susijusios su karjera, verslu, sveikata ir net santykiais...

Jei vyras itin domisi automobiliais galite rinktis „TopGear Lietuva“ arba „Keturi ratai“, o jei dovanos gavėjas planuoja ar jau stato namą – dovanokite „Statyk!“ arba „Statyba ir architektūra“ prenumeratą. Intelektualiems, mokslu besidomintiems, vyrams tikrai patiks „National Geographic Lietuva“, „Ar žinai, kad?“ bei „Iliustruotasis mokslas“ žurnalai.

Žurnalų prenumerata vaikams

Vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterių ir televizorių ekranų, tad jei norite suteikti vaikui kitokio laisvalaikio – dovanokite įdomaus žurnaliuko prenumeratą. Patiems mažiausiems – vos nuo 2 metų vaikučiams – skirtas spalvingas, didelėmis ir ryškiomis iliustracijomis praturtintas „Kutis“. 3-7 metų vaikams leidžiami žurnalai „Nykštukas“, „Pasakėlės užduotėlės“ ir „Penki“. Pradinukams – „Naminukas“, „Smegenūzai“, „Flintas“, „National Geographic kids“ ir kt.

Žurnalai pagal dovanos gavėjo pomėgius

Jei dovanos gavėjas labai domisi tam tikra sritimi, kodėl neįteikus jam leidinio, kuris leis dar labiau pagilinti žinias? Padovanokite jam specializuoto žurnalo prenumeratą!

  • Besidominčioms mada moterims, skirtas žurnalas „L‘Officiel Lithuania“, kuriame pristatomos karščiausios mados tendencijos ir naujausios mados industrijos naujienos.
  • Verslininkams puikiai tiks „IQ“ bei „Verslo klasė“.
  • Mėgstantiems žvejoti arba medžioti – „Miškai“ bei „Žvejys ir žuvis“.
  • Besidomintiems interjero naujovėmis galima dovanoti „Mano namai“, „Namas ir aš“ prenumeratas. Šie leidiniai subalansuoti architektams bei planuojantiems statyti savo namu ir juo įrenginėti savarankiškai.

 

Padovanokite mėgstamo žurnalo, laikraščio ar kito leidinio prenumeratą savo artimajam. Leidinio prenumerata – puiki dovanos idėja!

Atgal