Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Visų laikų geriausi romantiniai filmai, įrodę visam pasauliui, kad tikra meilė egzistuoja

2019-03-05

Visų laikų geriausi romantiniai filmai, įrodę visam pasauliui, kad tikra meilė egzistuoja

Kinas – daugelio žmonių neatsiejama laisvalaikio dalis. Vieni mėgsta įvairius, kitus žavi tik tam tikro žanro filmai... Tad šiandien norime kreiptis į romantinių filmų gerbėjus, pateikdami Jums 2019 metų sudarytą sąrašą apie visų laikų geriausių meilės filmų TOP 10.. Jeigu tingite eiti į „Multikino“ ar „Forum cinemas“ kino teatrus – jausmingam vakarui planą rasite žemiau!

O norintieji pamatyti 2017 metų reitingus, žvilgtelėkite ČIA.

10. Draugiškas seksas (Friends with Benefits), rež. Will Gluck, 2011 m.

XXI a. išugdė kartą, kuri koncentruojasi į karjerą, o santykiams laiko nelieka. Tad neįpareigojantys pasimatymai tampa puikia išeitimi norintiems trumpalaikės šilumos be įsipareigojimų. Kaip bebūtų, vis daugiau laiko praleidžiant kartu nuo jausmų pabėgti darosi sudėtinga ir tai įrodys Dilanas su Džeime.

9. Noting hilas (Notting hill), rež. Roger michell, 1999 m.

Ar turi šansų, jei tau patinka kino žvaigždė? Kaip rasti nuoširdų vyrą, kai esi kino žvaigždė? Ir ar meilei šlovė ir žinomumas nesukliudys? Šiuos klausimus gvildena Julios Roberts ir Hugh Granto herojai.


8. Gyvenimas yra gražus (Life is beautiful), rež. Roberto benigni, 1997 m.

Jaunas Italijos žydas Gvidas iš kaimo atvažiuoja gyventi į didelį miestą. Gvidas – charizmatiška, linksma, energinga asmenybė. Jis dirba pas dėdę restorane padavėju, taip pat svajoja apie nedidelį nuosavą knygyną,. Pagrindinė pirmos dalies tema – Gvido ir italės Doros meilė. Gvidas ją pavagia per pokylį tiesiai iš jos sužadėtinio panosės.

Antroji filmo dalis prasideda jau prabėgus keleriems metams. Gvidas su Dora turi sūnų Jošua. Tačiau Jošua gimtadienio dieną, jis, Gvidas ir dėdė Elizėjus išvežami į koncentracijos stovyklą. Dora, nenorėdama palikti šeimos taip pat įsiprašo į traukinį. Gvidas vaikui visą koncentracijos stovyklos siaubą perteikia kaip žaidimą. Neva jie turį surinkti 1000 taškų ir laimėsią tikrą tanką. Net ir varginamas sunkių darbų, Gvidas nepraranda nuotaikos ir jokiu būdu neparodo sūnui situacijos beviltiškumo. Vienas įsimintiniausių filmo epizodų – Gvido vertėjavimas. Filmo pabaigoje į stovyklą įsiveržia JAV kariai. Gvidas žūsta gelbėdamas Dorą nuo dujų kameros. O Jošua galiausiai išvysta tikrą tanką…

7. Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos (The fault in our stars) rež. Wyck godfrey, 2014 m.

Šešiolikmetės Heizelės ir septyniolikmečio Ogasto meilės istorija, papasakota pačios Heizelės. Jiedu susipažino sunkiomis ligomis sergančių vaikų Tarpusavio paramos grupėje. Jaunuoliai turi daug svajonių, tačiau liga (o gal žvaigždės) patvarko savaip. Per trumpą kartu jiems skirtą laiką abu ieško ir randa atsakymus į begalę klausimų apie gyvenimą ir mirtį.

6. Įsimintinas kelias (A walk to remember), rež. Adam shankman, 2002 m.

Du labai jauni ir labai skirtingi žmonės nori mylėti... Bet pirmiausia jiems teks labai daug ko vienam iš kito pasimokyti. Jis nenori palikti savo „kietųjų draugų“, ji – savo širdyje ilgai slėptos paslapties.

5. Brangusis Džonai (Dear John), rež. Lasse Hallström, 2010 m.

Šis filmas naujai gvildena klausimą, ar pirmoji meilė – amžina? Atsitiktinai susipažinę Džonas ir Savana įsimyli vienas kitą, tačiau į armiją užsirašęs jaunuolis turi išvykti. Ar jų meilė atlaikys šį išbandymą? Ar grįžusi Džono dar lauks Savana?

4. Adelainos amžius (The age of adaline), rež. Lee toland krieger, 2015 m.

Adelaina – išrinktoji ir kartu prakeiktoji. Po lemtingo įvykio ji pamiršo kas yra bėgantis laikas – kai pasaulis ir amžiai keitėsi, Adelaina išliko tokia pati 29-erių metų moteris. Pasirinkusi vienatvę, Adelaina netikėtai sutinka Elį, kuris pralaužia kietą Adelainos kiautą ir prasiskverbia į jos širdį, tačiau moteris nusprendžia pakeisti savo likimą.

3. Titanikas (Titanic), rež. James cameron, 1997 m.

Romantiškiausių filmų sąrašas negali apsieiti be šios dramatiškos ir tragiškos meilės istorijos, kuri turbūt daugeliui yra išspaudusi ir ašarą. Žymiąją filmo sceną, kai Leonardo Dicaprio herojus laivo denyje moko mylimąją „skristi“, bando atkartoti daugybė porų. Filmo režisierius ne kartą minėjo, kad būtent išskirtinę meilės istoriją, o ne vieną skaudžiausių XX a. nelaimių norėjo parodyti šiame legendiniame filme.

2. Užrašų knygutė (The notebook) rež. Nick cassavetes; 2004 m.

Prieglaudoje susitinka senyvo amžiaus Djukas ir Elė. Iš užrašų knygelės jis skaito jai apie vieną meilės romaną, kuris prasidėjo prieš daugelį metų ir iki šiol yra nepamirštas...

Karnavalo metu susipažinę Elė Hamilton ir Nojus alhounas pradeda draugauti. Elė prieš savo norą privalo išvažiuoti į kitą miestą, o Nojus išeina į karą. Po karo Elė paskelbia apie sužieduotuves su žaviu kareiviu Lonu, o Nojus suremontavęs seną jų svajonių namą gyvena savo prisiminimais apie Elę. Kai ji vietos spaudoje perskaito apie atstatytą seną namą, Elė supranta, kad reikia išspręsti senus meilės reikalus…

1. Taip gimė žvaigždė (A star is born), rež. Bradley Cooper, 2018 m.

Nebe jaunas kantri muzikos atlikėjas Džeksonas Meinas (jį vaidina pats B. Cooper‘is) puikiai supranta, kad jo žvaigždė jau leidžiasi ir vis dažniau paguodos ieško butelyje. Tačiau vieną dieną jo gyvenime vėl atsiranda tikslas. Džeksonas sutinka Elę – nuostabias dainas kuriančią, tačiau jas dainuoti paniškai bijančią talentingą merginą (vaidina Lady Gaga). Pasitelkęs visas prieinamas priemones (ir truputį apgaulės), Džeksonas sugeba įvilioti Elę į sceną. Nugalėjus pirmąją baimę, Elės karjera šauna į viršų.

 

Atgal