Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Geriausi romantiniai filmai - TOP 10

2017-02-12

Geriausi romantiniai filmai - TOP 10

Artėjant Valentino dienai turbūt visiems norisi daugiau romantikos. Jos tikrai netrūksta filmuose ir išsirinkti vieną jų romantiškam vakarui su mylimu žmogumi gali būti ne taip jau paprasta. Valentino dienos proga sudarėme savo romantiškiausių visų laikų filmų sąrašą. Daugelis jų net ir žiūrint ne pirmą kartą leidžia išgyventi romantiškiausias istorijas – linksmas, liūdnas, keistas, su laiminga pabaiga ar be jos, – tačiau visuomet įtraukiančias. Jūsų dėmesiui – visų laikų geriausi romantiniai filmai pagal mus.

 

10. Vyras ir Moteris (Un homme et une femme) rež. Claude Lelouch; 1966 m.

Prancūzai ne veltui garsėja kaip tikri romantikai. Ypatingo grožio vyro ir moters meilės istorija su nuostabiu garso takeliu subtiliai atskleidžia, koks stiprus jausmas yra meilė ir kaip jis visuomet sugrįžta vėl ir vėl bei padeda užgydyti senas žaizdas.

 

9. Graži Moteris (Pretty Woman) rež. Garry Marshall; 1990 m.

Nuostabioji Džiulija Roberts sukūrė vieną puikiausių savo vaidmenų nuotaikingame, bet ne mažiau romantiškame filme, kurio meilės istorija šiek tiek primena pasaką apie pelenę.

 

8. Purvini Šokiai (Dirty Dancing) rež. Emile Ardolino; 1987 m.

Meilė, šokis ir aistra persipina šiame klasika tapusiame filme. Jis primina, kokia svaiginanti yra meilė iš pirmo žvilgsnio.

 

7. Titanikas (Titanic) rež. James Cameron; 1997 m.

Romantiškiausių filmų sąrašas negali apsieiti be šios dramatiškos ir tragiškos meilės istorijos, kuri turbūt daugeliui yra išspaudusi ir ašarą. Žymiąją filmo sceną, kai Leonardo Dicaprio herojus laivo denyje moko mylimąją „skristi“, bando atkartoti daugybė porų. Filmo režisierius ne kartą minėjo, kad būtent išskirtinę meilės istoriją, o ne vieną skaudžiausių XX a. nelaimių norėjo parodyti šiame legendiniame filme.

 

6. P.S. Myliu tave (P.S. I Love You) rež. Wendy Finerman; 2007 m.

Įsimintina ir graži romantiška istorija, kurioje meilės laiškai įgauna naują netikėtą prasmę.

 

5. Iki paskutinio atodūsio (A Bout De Souffle) rež. Jean-Luc Godard; 1960 m.

Dar viena prancūziška meilės istorija. Dar vienas filmas, kurį drąsiai galima vadinti klasika. Meilė čia – nuotykis, į kurį pasineriama nepaisant galimų pasekmių.

 

4. Užrašų knygutė (The Notebook) rež. Nick Cassavetes; 2004 m.

Tikra meilė – amžina. Tuo galime įsitikinti šioje nuoširdžioje ir išties gražioje istorijoje, kuri jau spėjo tapti daugelio porų favorite, renkantis filmą romantiškai peržiūrai dviese.

 

3. Asmens sargybinis (The Bodyguard) rež. Mick Jackson; 1992 m.

Pagrindinė ir puikiai visiems žinoma šio filmo garso takelio daina atliekama Whitney Houston – tik viena iš priežasčių, kodėl verta dar kartelį peržiūrėti šį jausmų, dramos, o taip pat ir įtampos kupiną meilės istoriją.

 

2. Džo Bleko Viešnagė (Meet Joe Black) rež. Martin Brest; 1998 m.

Šis filmas – šiek tiek mistiškas kaip ir pati meilė. Įtraukiantis siužetas ir ne viena jausminga akimirka išsiilgusiems romantikos – puikus pasirinkimas.

 

1. Romeo ir Džiuljeta (Romeo + Juliet) rež. Baz Luhrmann, 1996 m.

Romeo ir Džiuljetos istorija jaudina jau ne vieną šimtmetį ir kaskart atskleidžia, kokia didinga yra meilė. Moderni šios turbūt žinomiausios visų laikų meilės istorijos interpretacija, sukurta 1996 m. yra ne mažiau romantiška, todėl nusipelno pirmosios mūsų sąrašo vietos.

O kokie Jūsų visų laikų mėgstamiausi romantiški filmai? Galbūt manote, kad kuri nors kita meilės istorija nepelnytai nepateko į šį sąrašą? Pasidalinkite savo mintimis ir nuomone komentaruose. Ir žinoma, linkime, kad romantiškų istorijų su laiminga pabaiga netrūktų Jūsų gyvenime.

Jeigu jau esate matę šiuos romantinius filmus, žvilgtelėkite į naujų romantinių filmų TOP 10 ČIA.

Atgal