Nauji geriausi romantiniai filmai - TOP 10

2016-07-12

Nauji geriausi romantiniai filmai - TOP 10

Kinas – daugelio žmonių neatsiejama laisvalaikio dalis. Vieni mėgsta įvairius, kitus žavi tik tam tikro žanro filmai, tad šiandien norime kreiptis į moteris ir pristatyti naujų romantinių filmų TOP 10. Jeigu tingite eiti į „Multikino“ ar „Forum cinemas“ kino teatrus – jausmingam vakarui planą rasite žemiau!

O norintieji pamatyti senesnius, kone klasikiniais tapusius romantinius filmus, žvilgtelėkite ČIA.

10. Draugiškas seksas (Friends with Benefits), rež. Will Gluck, 2011 m.

XXI a. išugdė kartą, kuri koncentruojasi į karjerą, o santykiams laiko nelieka. Tad neįpareigojantys pasimatymai tampa puikia išeitimi norintiems trumpalaikės šilumos be įsipareigojimų. Kaip bebūtų, vis daugiau laiko praleidžiant kartu nuo jausmų pabėgti darosi sudėtinga ir tai įrodys Dilanas su Džeime.

9. Bjauri tiesa (The Ugly Truth), rež. Robert Luketic, 2009 m.

Šiame filme susitinka romantikė Ebė ir moterų žinovas Maikas. Savaime suprantama, kad jie vos pamatę vienas kitą susidaro neigiamą nuomonę, tačiau laikui bėgant ir Ebei prireikus Maiko pagalbos, priešingybės ima traukti viena kitą.


8. Mylėti(s) smagu (Something's Gotta Give), rež. Nancy Meyers, 2003 m.

Kai Erika sužinojo, jog jos dukra Marin susitikinėja su 63 metų Hariu, švelniai tariant... nustemba. Tačiau pati pradeda simpatizuoti gerokai jaunesniam daktarui Džulijanui. Ar ši istorija taip ir pasibaigs? Tikrai ne...

7. Įsimylėti per dvi savaites (Two Weeks Notice) rež. Marc Lawrence, 2002 m.

Liusi – profesionali advokatė ir... nesavarankiško egocentriko milijonieriaus Džordžo pavaldinė. Kai Liusi pareiškia, kad išeina iš darbo, įvykiai pasisuka kita linkme ir tarp milijonieriaus ir teisuolės įsiplieskia jausmai...

6. Meilė ir kiti narkotikai / Love and Other Drugs, rež. Edward Zwick, 2010 m.

Istorija panaši į „Draugiškas seksas“, tačiau Maggie ir Jamie susipažįsta atsitiktinai ir iš karto nusprendžia, kad juos sies tik neįpareigojantys santykiai. Kai Jamie ima justi simpatiją Maggie, ši jį atstumia, nes... serga nepagydoma Parkinsono liga.

5. Brangusis Džonai (Dear John), rež. Lasse Hallström, 2010 m.

Šis filmas naujai gvildena klausimą, ar pirmoji meilė – amžina? Atsitiktinai susipažinę Džonas ir Savana įsimyli vienas kitą, tačiau į armiją užsirašęs jaunuolis turi išvykti. Ar jų meilė atlaikys šį išbandymą? Ar grįžusi Džono dar lauks Savana?

4. Keliautojo laiku žmona (The Time Traveler's Wife), rež. Robert Schwentke, 2009 m.

Kler ir Henris būtų įprasta sutuoktinių pora, jeigu ne Henrio sutrikimas – jis atsiranda ir išnyksta iš įvairiausių savo gyvenimo tarpsnių. Tačiau ar meilė atlaiko viską? Ar įmanoma laiminga šeima, kai vieno jos nario yra nuolat laukiama, o jam atsiradus – stengiamasi džiaugtis kiekviena akimirka, nes vėl laukia atsisveikinimas?

3. Įsimintinas kelias (A Walk to Remember), rež. Adam Shankman, 2002 m.

Landonas – eilinis nutrūktgalvis paauglys, o Džeimė – pilka mokyklos pelytė. Likimui sujungus juos, paaugliai atranda vienas kitame savybių, kurių nesitikėjo rasti, ir pamilsta vienas kitą. Bet Džeimė turi labai nemalonią žinią Landoniu, kuri pakeis jų abiejų gyvenimus.

2. Adelainos amžius (The Age of Adaline), rež. Lee Toland Krieger, 2015 m.

Adelaina – išrinktoji ir kartu prakeiktoji. Po lemtingo įvykio ji pamiršo kas yra bėgantis laikas – kai pasaulis ir amžiai keitėsi, Adelaina išliko tokia pati 29-erių metų moteris. Pasirinkusi vienatvę, Adelaina netikėtai sutinka Elį, kuris pralaužia kietą Adelainos kiautą ir prasiskverbia į jos širdį, tačiau moteris nusprendžia pakeisti savo likimą.

1. Atpirkimas (Atonement), rež. Joe Wright, 2007 m.

Pavydas ir Antrasis pasaulinis karas išplėšia iš Robio ir Sesilijos galimybę džiaugtis laimingu gyvenimu ir vienas kito jausmais. Vienas nesusipratimas pakeičia daugybės žmonių likimus visiems laikams, bet ar tam pajėgi pasipriešinti meilė?

Atgal