Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai su Kalėdomis mamai

2023-10-17

Sveikinimai su Kalėdomis mamai

Kalėdos - nuostabus laikas kai visi stengiasi būti geresni, norisi daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, prisimenamos pagrindinės vertybės. Tėvai - svarbiausi žmonės, tad dažniausiai šeimos šventes norisi švęsti kartu su jais. Kalėdos yra šeimos šventė, tad nenuostabu, kad šiai šventei žmonės stengiasi sugrįžti į tėvų namus. Tačiau ne visiems pavyksta, o kiti neturi tokios tradicijos lankyti tėvus. Tačiau visuomet galima pasveikinti artimuosius švenčių proga, net jei esate toli. Kalėdiniai sveikinimai kaip ir kalėdinės dovanos taip pat parodo mūsų dėmesį artimiesiems. Pasveikinkite savo artimiausius žmones išsakydami jiems nuoširdžius palinkėjimus. Šiame rinkinyje - gražiausi kalėdiniai sveikinimai mamai. Pasveikinkite brangiausią žmogų - mamą Kalėdų proga. 

*** 

Šventiniams varpeliams skambant sidabrinės snaigės neša Tau, mama, mano nuoširdžiausius Kalėdinius linkėjimus, kurie, viliuosi, išsipildys! Juk Kalėdos – nedalomos meilės, laimės ir susikaupimo diena. Šiandien svajonės tampa realybe, tad sugalvok norą, kurį išpildys visagalė krentanti Kalėdų žvaigždė! 

*** 

Šalti sniegynai girgžda,   

Tyli rami naktis,   

O žemę švelniai gaubia  Kalėdų paslaptis.   

Tad laukim susikaupę   

Įsižiebiant žvaigždės –   

Juk ir gūdžiausią tamsą   

Tikrai aušra nušvies...   

Su Šv. Kalėdom, brangi mama! 

*** 

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomus, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Kalėdų proga aš linkiu Tau, mama, niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų! 

*** 

Su Šv. Kalėdomis, mama! 
Palinkėsiu, kad Tavo svajonės – nesudegtų žvakių liepsnoje, 
Kad sėkmė neapleistų Tavo namų, 
Kad kišenėse nešvilpautų vėjai 
Ir kad netrūktų ištikimų draugų! 
Laimingų Naujųjų Metų ir Šv. Kalėdų! 

*** 

Prasiskleidė dar vienas įstabus Kalėdų stebuklo žiedas. Branginkime tuos, kurie šalia, prisiminkime tuos, kurių nebėra, mylėkime ir auginkime save bei puoselėkime viltį apie vis geresnį rytojų. To linkiu šią gražią Kalėdų šventę. 

*** 

Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. 

*** 

Po eglute linkiu surasti pačių brangiausių dovanų: 
Jėgų, pradėtus darbus tęsti,  
Stiprybės, polėkių, svajų, 
Sveikatos taurę pilnutėlę,  
Naujų minčių ir įkvėpimo kibirkštėlę,  
Taip pat ir šypsenų draugų! 

*** 

Dienos, kuriose pildosi svajonės – Kalėdos. Tebus jos papuoštos ne tik baltu sniegu, šventinėmis vaišėmis, bet ir brangiausių žmonių dėmesiu, nuoširdžiais linkėjimais vieni kitiems. Sveikinu su Šv. Kalėdomis, mama! 

*** 

Kalėdinių dovanų idėjos: Atleidimas – priešams, tolerancija – varžovui, širdis – draugui, paslauga – klientui, dosnumas – visiems, geras pavyzdys – vaikui, pagarba – sau. 

*** 

Tyliai plevenant Kalėdų žvakutėms prisiminkime visus kurie mums brangūs, atleiskime visas skriaudas ir sutikime džiaugsmingą šventą rytmetį su meile širdyje. Su šv. Kalėdomis, mama! 

Atgal