Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Prasminga Kalėdų dovana krepšinio aistruoliui – vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė

2022-12-09

Prasminga Kalėdų dovana krepšinio aistruoliui – vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė

Mūsų krepšinio šalyje – turbūt 3 milijonai tikrų tikriausių krepšinio sirgalių. Kiekvienas iš jų – toks pat legendinis kaip ir krepšininkas, tad ne ką mažiau vertas įamžinimo! Tokią galimybę suteikia Krepšinio namai Kaune – kviečia įsiamžinti šalia jų įkurtoje unikalioje krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje.

Šioje aikštelėje žalvarinėse plytelėse iškalta 100 pačių iškiliausių krepšinio legendų vardų. Tačiau krepšinio istoriją kuriame visi kartu – ne tik krepšininkai, skinantys laurus krepšinio aikštelėje, bet ir ten pat aistringai savus palaikantys krepšinio sirgaliai. Tad krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje įrėžti savo, kaip ištikimiausio Lietuvos krepšinio aistruolio, vardą gali absoliučiai kiekvienas! O tokia dovana krepšinio mylėtojui Kalėdų ar bet kuria kita proga – tiesiog tobula!

Vardinė krepšinio sirgaliaus plytelė – tai žalvarinė plytelė su išgraviruotu vardu, pavarde ir miestu, kuri bus įmontuota šalia labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusių žmonių. Svarbu pažymėti, kad toks įamžinimas – ne tik prasminga solidi dovana, tai ir itin reikšmingas indėlis į Krepšinio namus, mat visa už vardinę krepšinio sirgaliaus plytelę gauta pinigų suma skiriama tiesiogiai Lietuvos krepšinio namams – jų nuolatinės ekspozicijos įrengimui ir palaikymui. Krepšinio namai siekia įamžinti ir išsaugoti svarbiausius Lietuvos krepšinio pasiekimus ir laimėjimus: čia šiuolaikiškai pateikiama Lietuvos krepšinio istorija, organizuojamos parodos, konferencijos, koncertai, e. sporto čempionatai, edukacijos. Argi ne prasminga prie viso to prisidėti ir kurti istoriją kartu?

Krepšinio namai įkurti paties legendinio Lietuvos krepšininko Arvydo Sabonio iniciatyva. „Geros dovanos“ komanda, susitikusi su A. Saboniu ir išgirdusi, koks prasmingas šis projektas, kaipmat nutarė prie jo prisidėti ir sukūrė dovanų kortelę, ant kurios dovanos gavėjas ras paties A. Sabonio autografą. Tai gerumo dovana, kuriai, kaip ir visoms kitoms gerumo dovanoms, „Gera dovana“ netaiko jokių mokesčių ir padengia visas pavedimo išlaidas, kad parama Krepšinio namus pasiektų cento tikslumu.

Kartu su Krepšinio namais siekiame plytelėmis užpildyti visą legendų ir sirgalių aikštelę! A. Sabonis pažymi, kad aikštelėje savo vardus įamžino jau trys Sabonių kartos: pats A. Sabonis, visi jo vaikai, tarp kurių – ir Domantas Sabonis bei jo sūnelis Oliver Tiger Sabonis, ir kviečia tai padaryti kiekvieną krepšinio sirgalių. Juk tai – dovana, reprezentuojanti visos lietuvių tautos garbę, vieningumą bei nepailstantį palaikymą.

Artėjant svarbiausiai metų šventei „Gera dovana“ kviečia dovanoti išskirtinę galimybę kiekvienam Lietuvos krepšinio aistruoliui įrėžti savo vardą krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje! Krepšinio sirgaliams aikštelėje skirta tik 6 000 vardinių žalvarinių plytelių, kurių dalis jau užimta. Aikštelė bus pabaigta kurti užpildžius visas žalvarines plyteles krepšinio sirgalių vardais, o norinčiųjų įsiamžinti vis daugiau, tad vietų skaičius nuolat mažėja. Pasinaudokite vienintele galimybe!

„Plytelę nupirkau vyrui gimtadienio proga. Krepšinis – didžiausia jo gyvenimo meilė (galėjau tikėtis, kad po manęs, bet... nuleidau rankas ir nebekonkuruoju). Prisidėjo ir draugai, nes visi žino, kur jo širdis!“ – apie dovaną pasakoja kaunietė Kristina.

Kiekvienas, įamžinęs savo vardą žalvarinėje plytelėje krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje, gauna ir atminimo dovanas – asmeninę padėką bei Lietuvos krepšinio namų ženkliuką, kurį galės garbingai segėti kiekvieną dieną.

Pasinaudoti unikalia galimybe tapti Lietuvos krepšinio istorijos dalimi ir užsakyti vardinę krepšinio sirgaliaus plytelę galima el. įspūdžių parduotuvėje www.geradovana.lt arba firminėse įspūdžio dovanų parduotuvėse „Gera dovana“. Dovanokite prasmingą dovaną, kuri krepšinio mylėtojo širdį šildys amžinai!

 

 

Atgal