PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

2018-05-04

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

Kai pasiilgsti vasariškų linksmybių ir vandens pramogų, tiesiu taikymu leki į „Vichy” vandens parką! Abu su Domantu galime pasakyti – kartu pasiimkite ir geriausius draugus, nes laikas čia prabėga taaaip greitai!

Nusileidimo kalneliai – nuo paprastų iki klyksmą keliančių. Rekomenduojame išmėginti visus, o ypač „Maorų klyksmą“ ir „Rapa Nui“ bedugnę, į kurią besileisdami patekome tarsi į ryklio nasrus.

Kai išalksti ar užsimanai gaivaus kokteilio gali apsilankyti „Aloha bistro“ užkandinėje ir vandens bare „Propeller“. Na o ten užkandžiai ir gėrimai verti kadro Instagram’ui bei komplimentų besišypsančiam personalui. Faina vieta atsipūsti prieš toliau neriant į vandenį.

Pasistiprinus ir pailsėjus ant gultų prie bangų baseino atėjo laikas turkiškam hamamui. Procedūra ant šilto gulto su muilo putomis… Skamba cool, ar ne? ;)Jei peržiūrėjus mūsų video dar kyla abejonių, pakartojame ir pridedame: pirčių zona, sūkurinės vonios, ledo kambarys, kalneliai, maistas, kokteiliai, ledai, poilsis, bangos ir gera nuotaika. Savaitgalio planas, garantuojame, bus vertas 10 balų!

KAS: Apsilankymas „Vichy vandens“ parke
KUR: „Vichy vandens“ parkas, Vilnius
KAM: Pasiilgusiems vasaros ir norintiems atsipalaiduoti

 

Atgal