Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

2018-05-04

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Vichy” vandens parkas

Kai pasiilgsti vasariškų linksmybių ir vandens pramogų, tiesiu taikymu leki į „Vichy” vandens parką! Abu su Domantu galime pasakyti – kartu pasiimkite ir geriausius draugus, nes laikas čia prabėga taaaip greitai!

Nusileidimo kalneliai – nuo paprastų iki klyksmą keliančių. Rekomenduojame išmėginti visus, o ypač „Maorų klyksmą“ ir „Rapa Nui“ bedugnę, į kurią besileisdami patekome tarsi į ryklio nasrus.

Kai išalksti ar užsimanai gaivaus kokteilio gali apsilankyti „Aloha bistro“ užkandinėje ir vandens bare „Propeller“. Na o ten užkandžiai ir gėrimai verti kadro Instagram’ui bei komplimentų besišypsančiam personalui. Faina vieta atsipūsti prieš toliau neriant į vandenį.

Pasistiprinus ir pailsėjus ant gultų prie bangų baseino atėjo laikas turkiškam hamamui. Procedūra ant šilto gulto su muilo putomis… Skamba cool, ar ne? ;)Jei peržiūrėjus mūsų video dar kyla abejonių, pakartojame ir pridedame: pirčių zona, sūkurinės vonios, ledo kambarys, kalneliai, maistas, kokteiliai, ledai, poilsis, bangos ir gera nuotaika. Savaitgalio planas, garantuojame, bus vertas 10 balų!

KAS: Apsilankymas „Vichy vandens“ parke
KUR: „Vichy vandens“ parkas, Vilnius
KAM: Pasiilgusiems vasaros ir norintiems atsipalaiduoti

 

Atgal