Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Net 5 idėjos, kaip originaliai pasveikinti artimuosius per atstumą

2020-12-16

Net 5 idėjos, kaip originaliai pasveikinti artimuosius per atstumą

Kalėdos - dažniausiai tai didelė šeimos, giminių, artimųjų, draugų šventė. Tačiau šiemet šventės kitokios ir visi liksime savo namuose. Gal būt nieko tokio kartais stabtelėti ir skirti dėmesį tik patiems artimiausiems. Vis tik daugeliui žmonių kyla klausimas, o kaip gi pasveikinti artimuosius, gimines, kurie gyvena ne kartu, kaip tai padaryti per atstumą? Mes turime Jums net 5 originalias idėjas, kaip tai padaryti! 

Kino pavasario dovanų čekis. Nusiųskite kino pavasario dovanų čekį. Tai puiki dovana, kurios dėka laikas namuose bus kitoks. Laukia daugybė geriausių filmų. Tokia dovana puikiai tiks giminėms, draugams ar net kolegoms, klientams. Dovanokite emocijas! Galima pasirinkti, koks tai bus dovanų čekis. Nuo to priklausys galimų peržiūrėti filmų kiekis.  

Vieni populiariausių filmų šioje platformoje:  

  • 4 „Oskarais“ apdovanotas „Parazitas“ 
  • žiūroviškiausias „Kino pavasario“ filmas „Kristaus kūnas“ 
  • „Auksiniam gaubliui“ nominuota kostiuminė drama „Liepsnojančios moters portretas“ 
  • Venecijos kino festivalį atidaręs, naujausias „Vagiliautojų“ režisieriaus Hirokazu Kore-edos filmas „Visa tiesa apie Divą“ su nuostabiąja Juliette Binoche 

Jei nuspręsite dovanų čekį siųsti paštomatu ar paštu, pridėkite ir pakuotę kukurūzų, skirtų spraginimui. Ko gi bereikia tobulam kino vakarui?  

Mėgstamo leidinio prenumerata. Nors dažnai galvojama, kad šiais skaitmeniniais laikais knygos ir žurnalai vis mažiau skaitomi, iš tiesų taip nėra. Ypatingai šiuo metu knygos ir kiti leidiniai išgyvena tikrą renesanso laiką! Žmonės leidžia daug laiko namuose, todėl turi daugiau laiko skaitymui. Dabar galima išsirinkti žurnalą pagal pomėgius, amžių. Tokia dovana galite nustebinti net ir vaikus! Vaikams yra gausybė žurnalų su įvairiomis užduotimis, komiksais, mylimiausiais herojais.  

Žurnalo prenumerata galite nustebinti ne tik moteris, vaikus, bet ir vyrus.  

Užsakę prenumeratą gaunate patvirtinimą, jį galite nusiųsti dovanos gavėjui elektroniniu paštu kartu su elektroniniu atviruku. Na, o jei norisi nustebinti dar labiau – padarykite rinkinuką. Nupirkite išskirtinių, mėgstamų saldumynų, kavos ar arbatos, o gal būt kalėdinių meduolių, pridėkite prenumeratos patvirtinimą ir išsiųskite paštu, paštomatu. Jei gyvenate tame pačiame mieste, dovaną galite palikti tiesiog už durų. Tokia dovana tikrai sušildys širdį.  

Galvosūkių dėžė. O ką gi padovanoti ir kaip įteikti dovaną tokiam žmogui, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį, dažnai leidžia laiką pabėgimo kambariuose, mėgsta orientacines varžybas ar kitaip pasukti galvą? Atrodo tikras iššūkis, tiesa? Tačiau galite itin originaliai nustebinti išskirtine dovana - galvosūkiu dėže. Tai dovana, kuriai nesvarbu nei vieta, nei laikas! O štai galvą pasukti tikrai teks.  

Pabėgimo kambarys dėžėje - unikali galvosūkių dėžė, kuriai atidaryti prireiks pasukti galvą. O kaip gi viskas veikia? Paprastai! Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame dalyviai ras užuominą ir užduotį atrakinti kitą, kol galiausiai įmins visus dėžės galvosūkius. Užduotys reikalaujančios netradicinio mąstymo, be galo įdomios ir įtraukiančios. Be to, labai puiku, kad žaisti gali ne vienas žmogus, įmanoma netgi surengti varžybas! Dėžę gali bandyti atrakinti net kelių žmonių komanda, tad tai taptų puikiai pramoga šeimai.  

Tokia galvosūkių dėžė tinka net ir įvairiems vakarėliams, kuriuose dalyvauja net ir daugiau nei 100 žmonių! 

Individuali sporto treniruotė internetu. Daugeliui žmonių karantinas tikras iššūkis dar ir todėl, kad nedirba sporto klubai. Žinoma, tokios platformos, kaip youtube tikrai pilnos įvairių pratimų, treniruočių. Tačiau ne visada jos atitinka konkretaus žmogaus poreikius, be to, pradedančiajam sunku suprasti ar pratimą jis atlieka teisingai. Todėl geriausia išeitis - individuali treniruotė online 

Individualios treniruotės metu savo srities specialistas visą dėmesį skiria sportuojančiajam ir nuotoliniu būdu (internetu) pataria, kaip taisyklingai judėti, atlikti pratimus, kad būtų pasiekti asmeniniai tikslai. Taip išvengiama traumų ir sportuojama tikslingai.  

Individualią treniruotę sudaro (online): 

  • raumenų jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos nustatymas, naudojant funkcinius testus; 
  • pratimai, dirbant su savo kūno svoriu ir naudojantis pagalbinėmis priemonėmis: kamuoliais, elastinėmis pasipriešinimo juostomis, volais; 
  • atsižvelgiant į siektiną rezultatą, atliekami tempimo, stabilizavimo, jėgos, ištvermės, pusiausvyros ir koordinacijos ugdymo pratimai. 

Na, o norėdami paskatinti sportuoti ar tiesiog padaryti dar didesnę staigmeną papildomai padovanokite svarmenis, pasipriešinimo gumas ar net mitybos planą. Taip pat galima prie dovanos pridėti maisto papildus – multivitaminus, kolageną, amino rūgštis, L-karnitiną ar proteino miltelius. Sportuojančiam juk būtina gauti pakankamai medžiagų, kad netrūktų energijos, stiprėtų imunitetas ir būtų pamaitinti raumenukai.  

Tai dovana – investicija į žmogaus gerą savijautą! Be to, puiki motyvacija žmogui, kuris dar tik planuoja pradėti sportuoti. Kartais tetrūksta vos vieno tokio žingsnio ir pradėjus viskas daug paprasčiau.  

„Sushi Express“ dovanų čekis. Šiuo metu pasilepinti kavinėse nėra galimybės. Žinoma, namie gamintas maistas visuomet geriausia. Tačiau kartais norisi tiesiog pasilepinti ar paskanauti kažko, ko pačiam pagaminti namie nepavyksta. Todėl valgoma dovana tikrai originalus sprendimas. Dovanokite Sushi Express“ dovanų čekį. Tai didžiausias ir populiariausias Lietuvoje greitojo maisto japonų restoranas. Žmogus galės užsisakyti skaniausius sušius tiesiai sau į namus. Puiku tai, kad šio restorano tinklas itin platus ir yra kone kiekviename didesniame Lietuvos mieste.  

Nustebinti net ir per atstumą tikrai įmanoma. Galite užsakyti šventinį maisto padėklą į namus, įsivaizduojate, kokia nuostaba būtų, kai atidarai duris, o ten Tavęs laukia skaniausi užkandžiai ar karšti patiekalai? Be to, juk bet kokią internetu užsakytą dovaną galite nukreipti tiesiai gavėjo adresu. Kai kurios įmonės netgi supakuoja užsakytą prekę kaip dovaną, prideda atviruką su Jūsų tekstu. Tad nustebinti ir įteikti dovaną per atstumą tikrai įmanoma! Taip pat dovaną galite supakuoti ir išsiųsti patys. Netgi nereikia keliauti į paštą. Galima nuvežti į paštomatą ar išsiųsti dovaną kurjeriu. Šiais laikais daugybė būdų, kaip saugiai pristatyti norimą daiktą reikiamu adresu.  

Džiuginkite savo artimuosius netikėtais ir originaliais sprendimais!  

 

Atgal